fbpx

КИШЕЧНИК І НЕРВОВА СИСТЕМА

kishechnik
Давно було з’ясовано, що міцна нервова система позитивно впливає на весь організм — адже не дарма кажуть, що всі хвороби від нервів. Мирне існування дружніх бактерій в кишечнику залежить саме від злагодженості обміну інформацією всередині клітинних структур. Якщо в житті багато стресів, є більш серйозні проблеми з ЦНС, збоїв в роботі ШКТ можна не дивуватися.

Нерви і кишечник — єдине ціле

Відповідь на дію бактеріальних загарбників дають нервові клітини — так-так, а не імунні або ті, які вистилають кишкові стінки. Отримані результати досліджень дозволяють по-новому подивитися на реакцію організму на дію бактеріальних агентів.Ми звикли думати, що саме клітини кишкового бар’єру та імунної системи в їх активній зв’язці працюють проти бактеріальних заражень. Насправді це відповідає лише частково.

Не пускайте проблему на самоплив

Кишкові порушення самі по собі додатково підсилюють стрес. Людина уникає спілкування з іншими людьми, змушений міняти дієту, спосіб життя. Гормони стресу починають провокувати скорочення кишкових стінок, що викликає виражений больовий синдром. Мозок сприймає такий стан справ як загальне погіршення самопочуття, подає сигнал для виділення гормонів стресу. Виходить порочне коло, вийти з якого дуже непросто.

На роботу ШКТ позитивно впливає БАД Зафакол 3D. Він містить біфідобактерії, інулін, масляну кислоту — це той набір, який потрібен кишечнику для нормальної роботи.

Зафакол  3D не має протипоказань, його дають дорослим і дітям старше 12 років. Засіб сприяє підтримці, нормалізації мікробіоценозу кишечника, покращує ступінь всмоктування поживних речовин, нормалізує травлення, відповідає за синтез життєво важливих вітамінів, засвоєння кальцію, підтримує імунітет. Помітні поліпшення ви побачите в перші тижні прийому.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку

Приєднуйтесь до наших підписників!

Хочете одним з перших дізнаватися про наші новинки, акції та отримувати цікаву інформацію з нашого Блогу?