Інтернет-магазин FoodSup Store існує на ринку з 2015 року. За цей період команда встигла заслужити гарну репутацію серед своїх клієнтів.  Приголомшливий ефект від інноваційних продуктів і просто якісних натуральних продуктів відчули на собі сотні покупців.

Інтернет-магазин FoodSup Store реалізує сертифіковану продукцію високого рівня від виробників, що мають ліцензію GMP. Сертифікат GMP (Good  Manufacturing Practice) — офіційний документ, який говорить про те, що на даному підприємстві дотримуються «належні виробничі практики». Цей  міжнародний стандарт визначає вимоги до організації та контролю якості.

 

В асортименті представлений величезний вибір різних товарів для здоров’я та краси. Ряд постійно допрацьовується і розширюється, рівень обслуговування підвищується, адаптується під потреби кожного окремо взятого клієнта.

Головна частина продукції FoodSup Store — це біологічно активні добавки, тобто БАДи. Приймати їх можна за рецептом або без нього, оскільки мова йде про джерело мінералів, вітамінів та інших цінних речовин, які потрібні для роботи організму, підтримки нормального самопочуття, відмінного здоров’я. Загрози для людини БАДи не уявляють, багато рекомендують фахівці в сфері медицини як допомога при підвищених навантаженнях, стресах. Приймати біодобавки бажано з їжею.

У FoodSup Store завжди величезний асортимент товару і ціни нижчі, ніж в аптеках. Деякі БАДи представлені ексклюзивно, тобто знайти їх в роздрібних мережах буде непросто.

Даруємо подарунки і робимо все можливе для того, щоб у вас залишилися приємні емоції від співпраці. Зміцніть здоров’я, то підніміть імунітет і поліпшите якість життя з FoodSup Store!

  • Діяльність здійснюється ФОП Бойко М.В. на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 17.07.2015 р.

Повернення.

ВАЖЛИВО!!!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни не підлягають обміну (поверненню).