Печія — явище малоприємне, викликати його можуть самі різні чинники, головним з яких є нездорова їжа. Виникає воно в результаті подразнення слизової стравоходу. В даному органі немає залоз, які б виробляли захисний слиз, тому кислота починає роз’їдати вистилаючу орган тканину. Як правило, печія з’являється за чверть години після прийому подразнюючої їжі. У нічний час вона турбує рідко.

Симптом знайомий практично половині всіх людей. Оскільки він може вказувати на наявність серйозних проблем, лікування обов’язково. Часта печія — наслідок хронічних захворювань вимагають грамотного лікування.
 
Всі причини печіння:
— ослаблення стравохідногосфінктера, що призводить до рефлюксу;
— занадто високий вміст соляної кислоти в соку шлунка;
— гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, викликана недостатнім розвитком стравохідногосфінктера.
 
Відрижка, як правило, теж з’являється, особливо на тлі гастриту з підвищеним рівнем кислотності. Пацієнти скаржаться на біль у надчеревній ділянці, виразкову хворобу.
Любить печія нерегулярне харчування, переїдання, вживання їжі поспіхом. Похибки в раціоні також підвищують ризики. По можливості виключіть каву, чай, чорний шоколад, смажене, гостре, жирне, свіжу випічку, так як дані продукти викликають печію навіть у абсолютно здорових людей. Деякі медикаменти можуть погіршувати самопочуття людини, наприклад: гіпотензіви, НПЗЗ. У зоні ризику курці, люди, що вживають алкоголь або відчувають постійні стреси.
Рефлюкс практично завжди турбує при вагітності через різкий стрибок внутрішньоутробного тиску. Аналогічний механізм спрацьовує у осіб з надлишковою масою тіла.

Наскільки це небезпечно?

 
Небезпечно, хоч ступінь шкоди може бути різна. Потрібно з’ясувати, що саме викликає регулярні напади. Якщо це системне хронічне захворювання — його потрібно лікувати. Різко виникло гостре печіння в ділянці грудної клітки вимагає термінового втручання. При тривалому контакті кислоти з незахищеною слизової стравоходу розвивається езофагіт. У ряді випадків на тлі запалення з’являються ерозії, пептичні виразки, чреваті можливими кровотечею.
Ускладнення даних станів: звуження або рубцеві структури стравоходу, що унеможливлюють виконання нормальний прийом їжі. У деяких пацієнтів хронічне запалення викликає переродження епітелію слизової: стравохід барретта, передраковий синдром. Тому часті напади печії ігнорувати не слід, наслідки можуть бути важкими аж до аденокарциноми. Іноді під «маскою» важкості в шлунку можуть ховатися напади стенокардії, інфаркту міокарда. З’явилися насторожуючі симптоми — зверніться до лікаря, тут зайва обережність не зашкодить.

Як працює гіалера

 

Гіалера ефективно допомагає від настирливого почуття печії, важкості в шлунку. Печіння в грудях, кисла відрижка, дискомфорт в животі — малоприємні самі по собі симптоми, здорово погіршують якість життя. Причини проблеми — куріння, стреси, зайву вагу, тривале медикаментозне лікування, проблеми в харчуванні. Крім погіршення загального самопочуття, при печії виникають мікропошкодження і запалення слизових стравоходу, шлунка, що викликає ускладнення.
Гіалера — сучасний ефективний засіб, що усуває розглянутий симптом. Воно містить унікальну комбінацію гіалуронової кислоти з альгінат, які сприяють швидкому усуненню печії, відчуття важкості в шлунку. Також дані компоненти усувають запальний процес, відновлюють слизову оболонку шлунка і стравоходу. Це важливо для запобігання нападів печії в майбутньому, загального поліпшення якості життя.