fbpx

ПРОБЛЕМИ З ЖИРОВИМ ОБМІНОМ — ЗВІДКИ БЕРУТЬСЯ І ЩО РОБИТИ

naturopthie

Холестерин з трігліцерідамі — важливі жири (або ліпіди), які входять до складу крові. Холестерин — структурний компонент клітин головного мозку, нервів, клітинних мембран, жовчі. Він відповідає за нормальну абсорбцію жирів і всмоктування жиророзчинних вітамінів. Організм використовує холестерин у виробленні вітаміну Д, гормонів, кортизолу, тестостерону, естрогену. Тригліцериди спочатку розпадаються, потім застосовуються для вироблення енергії в ході метаболічних процесів, відповідають за активне зростання. Їх вироблення відбувається в печінці і кишечнику з порівняно дрібних жирів — жирних кислот. Деякі кислоти виробляє сам організм, інші будуть надходити з продуктами харчування.

Тригліцериди з холестерином вільно циркулюють в крові, оскільки вона в основному складається з води. Для забезпечення нормальних процесів обміну елементи упаковуються в білки, інші речовини, утворюють особливі частинки — ліпопротеїни. Ліпопротеїни мають різні функції, з організму можуть виводитися з тих чи інших схем. До складу речовин входять хиломікрони, елементи низької і високої щільності. Організм здатний регулювати зміст даних речовин, підвищувати або знижувати швидкість їх вироблення, коригувати швидкості виведення, надходження в кровотік.

Коливання обсягів вмісту активних речовин

Щодня вміст тригліцеридів і холестеринів в крові може змінюватися. Середні коливання становлять 10-25%, про норму можна говорити до того моменту, поки ситуація не вийде за допустимі межі.

Рівень ліпідом може бути:
1. Підвищеним — це дисліпідемія.
2. Зниженим — гіполіпідемія.

Відхилення від норми часто відбуваються в результаті викликаних старінням, різними захворюваннями, включаючи генетичного характеру, змін в організмі. Грають свою роль спосіб життя, лікарські препарати.

Якщо збивається жировий обмін, розвиваються серйозні патологічні зміни, головним з яких є атеросклероз. Високий рівень загального холестерину підвищує ризики атеросклерозу, інсульту, інфаркту міокарда. Але цей ризик збільшують не всі типи холестерину, а тільки «поганий». «Гарний» речовина корисно для здоров’я, нормалізує роботу різних органів і систем.

Стрибок рівня тригліцеридів вгору підвищує ризики розвитку інфаркту міокарда, в ряді випадків створюються сприятливі умови для прогресування панкреатиту. Людям старше 20 років потрібно регулярно заміряти тригліцериди, загальний холестерин, вимірювати ліпідний профіль. Також ліпідний профіль рекомендовано тестувати дітям 9-11 років.

Чим може бути корисний Артижель

На початкових стадіях розвитку патології можна обійтися без серйозної медикаментозної терапії. Виражений нормалізуючий вплив на організм надає Артижель Це натуральна рослинна добавка з екстрактом листя артишоку, яка має сечогінні, жовчогінні, гепатопротекторні властивості, підсилює антитоксичну функцію печінки. Також артишок нормалізує жировий обмін, знижує вміст шкідливого холестерину.

Кульбаба має спазмолітичну, жовчогінну дію, знімає запалення, надає сечогінний ефект. Екстракт рослини гальмує процеси всмоктування холестерину, проявляє антиатеросклеротичні властивості, активізує процеси травлення. Холін і інозитол захищають клітини печінки, перешкоджають розвитку жирової дистрофії в разі інтоксикацій, незбалансованого харчування.

Курсовий прийом Артижеля відновлює нормальний відтік жовчі, захищає клітинні структури печінки, нормалізує вміст холестерину, усуває симптоми інтоксикацій, виводить з організму токсини, сечовину, креатин. Відновлюється обмін речовин, нормалізується кишкова флора. До прийому БАДа бажано проконсультуватися з лікарем.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку