fbpx

ЗДОРОВА ПЕЧІНКА — ДЗЕРКАЛО ЗДОРОВОГО ОРГАНІЗМА

img_3206-1

Сучасний темп життя і розвиток інформаційних технологій вносять свої корективи в образ життєдіяльності людей. Сьогодні тільки й говорять про малорухому роботу за комп’ютером, постійному стресі і нестачі часу нормально поїсти. Тож не дивно, що ігнорування корисних звичок і активного проведення часу збиває з життєвого потоку, призводить до спаду енергії.

Все частіше можна почути скарги на постійну втому, сонливість, проблеми з пам’яттю і в цілому стан зомбі. На додачу, несподівано з’явилися зайві кілограми, целюліт і проблеми зі шкірою багато відразу починають «лікувати по Інтернету» виснажливими

дієтами, голодуванням і лікувальними чистками, які вкрай небезпечно проводити без вказівок фахівця!

Організм здається. Він сповнений токсинів, які йому стало важко виводити. Особливо страждає печінка. Як головний фільтр організму вона, немов губка, вбирає в себе все підряд, нейтралізує шкідливі речовини і залишає корисні елементи.

Варто згадати про ще одну важливу функцію печінки — вироблення основних компонентів жовчі, яка містить речовини, необхідні для нормального травлення. Порушення в роботі печінки призводять до застійних явищ в жовчному міхурі і жовчнокам’яних шляхах і внаслідок — до жовчнокам’яної хвороби.

Що ж так впливає на стан нашого «джерела життєвого початку» і як перевірити, а чи не час переглянути свій життєвий ритм? Зверніть увагу на наступні факти.

Причини проблем з печінкою:
● нерегулярне харчування, шкідливі перекуси;
● зловживання фастфудом, жирною, гострою їжею, швидкими вуглеводами, а також алкоголем і кавою;
● куріння;
● безконтрольний прийом медикаментів;
● необдумані експерименти з дієтами і голодуванням;
● малорухливий спосіб життя.

Сигнали-SOS:
● гіркота в роті;
● нудота і відрижка;
● здуття живота;
● запор;
● неприємний запах з рота;
● жовчність шкіри і слизових, прищі;
● надмірна пітливість;
● болі в правому підребер’ї;
● втрата апетиту, зниження ваги;
● хронічна втома і навіть нервозність.

Знайоме? 

Тільки не поспішайте самостійно складати собі детокс-програми. До лікування важливий індивідуальний підхід, контрольований лікарем.

Крім виключення ряду продуктів, збільшення фізичної активності вам можуть порадити і дієтичні добавки до прийому основної їжі. До них відносять Артижель — натуральний засіб, який застосовують для нормалізації роботи печінки і процесу жовчовиділення, підвищення якості жовчі.

Як джерело біологічно активних речовин Артижель покращує функціонування печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, а також в загальному процесів травлення і обмінних процесів в організмі.

Пам’ятайте: ми відповідаємо за своє здоров’я. Бережіть себе!
(Перед застосуванням ОБОВ’ЯЗКОВО проконсультуйтеся з лікарем).

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку