fbpx

ПЕЧІЯ ТА ІНШІ НАСЛІДКИ НЕПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ

izgoga_gialera
На здоров’я людини впливає безліч факторів. Деякі з них практично неможливо контролювати, але тільки не харчування. Більш того, за ним дивитися варто в першу чергу!

Біч епохи швидких інформаційних технологій — неякісна їжа і порушення режиму харчування. Щоб все встигати, більшість людей шукають моментальної енергії і підкріплюються жирним фастфудом і простими вуглеводами.

Багато настільки звикли до шкідливих перекусу «на ходу», синтетичної їжі, що натуральні продукти без хімії і консервантів здаються зовсім позбавленими смаку і непотрібними.

Додати ще алкоголь, кофеїн, куріння, стреси, навіть незручну обтягуючий одяг — і проблеми з травною системою тут як тут.

Мучать гастрити, виразки, не дає спокою печія. Організм страждає, він не справляється зі шлаками і токсинами, які надходять з неприродной їжею і сильнодіючими ліками.

З печією знайомі:
• любителі солодкого, жирного, мучного, гострого;
• люди, які звикли до «швидкої їжі»;
• кавоманів;
• любителі газованих напоїв і міцних напоїв;
• курці.

Що робити, якщо важко після їжі? Вихід є, і він простий — переглянути свій раціон. Однак не потрібно різко все виключати і морити себе голодуваннями. Без підготовки нічого, крім ускладнень, не отримати.

Тільки досвідчені фахівці, перевіривши стан вашого організму і вивчивши результати аналізів, зможуть скласти відповідну вам дієту. Щоб позбутися від печії і нормалізувати роботу органів шлунково-кишкового тракту, застосовують дієтичні добавки рослинного походження. Наприклад, натуральна емульсія Гіалера покращує роботу травного тракту і бореться з кислотністю, яка виникає через надмірне вживання шкідливих. Пам’ятайте: ми — те, що ми їмо.

Щоб бути здоровим, потрібно харчуватися корисною їжею. Правильне харчування — це не мода, а запорука гарного самопочуття і бадьорості. Чого Вам і бажаємо! (Перед застосуванням ОБОВ’ЯЗКОВО проконсультуйтеся з лікарем!)

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку