fbpx

ЯК ЗБЕРЕГТИ МОЛОДІСТЬ І ЗДОРОВ’Я З БЕТАРГІНОМ

molodost_i_betargin

Бетаргін — джерело амінокислот аргініну і бетаїну. Він випускається у вигляді стіків і скляних контейнерах і призначається для перорального застосування. Активні речовини, що входять до складу формули, виводять токсини, нормалізують обмін поживних речовин, підтримують нормальний ліпідний і водний баланс. Всі разом це покращує здоров’я, самопочуття, продовжує молодість.

Причини старіння

Старіння — незворотний природний процес, на який впливає цілий ряд факторів. Раннє старіння зазвичай починається через довгих психоемоційних перевантажень, стресів на роботі, вдома, життя в несприятливих екологічних умовах. Шкідливі звички, робота на небезпечних виробництвах, неправильне харчування, високий рівень радіації додатково погіршують проблему.

Багато в чому здоров’я залежить від стану печінки — якщо є тривалі запалення, захворювання жовчного, кишечника, печінки, які належним чином не лікуються, процес старіння піде швидше. Під загрозу бадьорість і молодість ставлять патології щитовидки, надлишкова маса тіла, захворювання, пов’язані з порушенням нормального кровообігу, тривалою інтоксикацією організму. І все-таки сама печінка відіграє визначальну роль — цей орган накопичує вітаміни, ферменти, гормони, поживні речовини, відповідає за виведення токсинів. Якщо печінка з поставленими функціями не справляється, розвиваються інші серйозні порушення.

Бетаргін допомагає при захворюванні печінки і загального омолодження

Розглянемо більш докладно взаємозв’язок між станом печінки, молодістю і здоров’ям, розповімо про те, як працює Бетаргін. Не варто боятися біологічно активних добавок — вони ефективні, безпечні та помітно покращують стан здоров’я.

Печінка в процесі старіння зменшується в розмірах, її маса зменшується. У підсумку в гепатоцитах скорочується площа білкоутвоюючих, енергоутворюючих структур, накопичується жир, знижується активність функцій. Паралельно відбувається збільшення просвіту проток з жовчю, зниження їх тонусу. Також з віком печінка гірше виводить токсини, не виробляє амінокислоти в достатніх обсягах. Результати цього найрізноманітніші — від погіршення загального самопочуття, хронічної втоми до зниження сексуальної активності, прогресування букета хронічних захворювань.

Як розірвати замкнене коло і повернути собі здоров'я?

Допоможе дієтична добавка Бетаргін. Він дбайливо і комплексно відновлює здоров’я печінки, повертає здоров’я, відмінне самопочуття, підвищує рівень бадьорості. Печінку древні мудреці недарма називали «другим серцем» — проблеми з обома органами дуже негативно впливають на якість життя в цілому.

Прийом Бетаргіна

Бетаргін призначається як додаткове джерело аргініну та бетаїну. Дорослим його прописують в цілях нормалізації гепатобіліарної системи, запобігання негативним наслідкам токсичного дії медичних препаратів, алкоголю, отруйних речовин. В процесі прийому поліпшується робота серцево-судинної системи.

Інші ефекти при прийомі Бетаргіна:

Посилення постачання серця, печінки киснем. Це покращує роботу внутрішніх органів, позитивно впливає на стан шкіри

Активізація білковосинтизуючій функції печінки, збереження м’язової маси, запобігання старіння м’язів

Прискорення знешкодження алкоголю, продуктів його розпаду, зниження токсичного впливу процесів на організм

Очищення печінки, підвищення її детоксикаційних властивостей, здатності виводити або знешкоджувати токсини, метаболіти, вільні радикали

Посилення вироблення АТФ енергії, прилив сил, енергії, збільшення працездатності, підвищення стійкості до фізичних навантажень, нормалізація лібідо

Головне купуйте добавку в перевірених місцях — це стане кращою гарантією захисту від підробок. Ми продаємо тільки справжні біологічні добавки з усіма сертифікатами відповідності.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку