fbpx

ДЕТОКС — МАКСИМАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ЗУСИЛЛЯХ

Detox

Жителі Європи давно практикують програми детоксикації для покращення роботи організму. Йдеться про різні процедури — від дієти та вживання відварів, чаїв, БАДів, до застосування апаратних методик.

В будь-якому випадку справа стосується очищення кровоносної системи, нормалізації роботи певних органів. Джерела токсинів — овочі, фрукти, алкоголь, погана екологія та інші фактори.

Що таке детокс

Детокс — це виведення токсинів та шлаків з організму, відмінний спосіб підтримати здоров’я та відмінне самопочуття. Він врятує при мігренях, болях у шиї та спині, підвищеній ламкості волосся, регулярних проблемах зі шкірою. На дива розраховувати не варто, тому сенсу робити очищення, коли ви вже захворіли, просто нема. Натомість детокс — непоганий профілактичний захід.

Під час очищення оздоровлюються кров, шлунок, печінка. Організм отримує заряд бадьорості та сил, нормалізується гормональне тло, зміцнюється імунітет. Також вважається, що детоксикація є ефективним способом збереження молодості.

Перше, що потрібно буде зробити, це нормалізувати харчування. Опціонально скоригувати харчування назавжди, якщо це неможливо чи недоречно, її доведеться дотримуватись тривалий час. Основу раціону зазвичай складають смузі, соки, овочі та фрукти. Клітковина корисна всім, питання в тому, в якому вигляді та яких саме кількостях. Оскільки смузі, соки, овочі та фрукти містять мікроелементи, вітаміни, фруктозу, пектин, клітковину, очищення допоможе покращити імунітет та зміцнити здоров’я, повернути молодість волоссю, шкірі.

Як правило, після очищення потяг до шкідливої ​​їжі знижується — достатньо зберегти нові звички. Смакові рецептори стають більш чутливими, тому одержують задоволення від простої корисної їжі.

Кому це потрібно

Усім, що дбає про своє здоров’я, хоче покращити самопочуття. Втрата ваги можлива, але це не є основним ефектом від таких програм. Достатньо робити очищення кожні півроку протягом кількох років, щоб відзначити значне покращення самопочуття.

Детокс не рекомендований вагітним, дітям, людям із серйозними хронічними патологіями різних органів та систем. У період активних фізичних навантажень знижувати калорійність раціону вкрай небажано.

До початку детоксикації за тиждень (а краще більше) з раціону прибирають м’ясо, всі жирні страви, шоколад, каву, газировку, гострі спеції. Це спростить входження в курс, що очищає — після звичного меню детоксикаційне може здатися зовсім несмачним. Програми слід суворо дотримуватись — тобто відступи від раціону харчування неприпустимі. Їжу ділять на 8 прийомів і більше, їсти потрібно буде кожні пару годин. Суворі рамки відсутні — треба лише виключити почуття голоду, дискомфорт. Після кожного їди рекомендовано випивати склянку води або соку, трав’яного чаю.

Овочі та фрукти під час очищення вживають строго без крохмалю та підвищеного вмісту фруктози. Чим різноманітніше щоденне меню, тим ефективніший і смачніший детокс. Налягати в основному рекомендується на зелень та зелені овочі. Магазинні соки під забороною — напої потрібно буде робити самостійно. Є зручні готові програми — продукти під детокс доставляють додому готовими порціями.

Виходити з дієти, що очищає, потрібно акуратно, поступово. Чим довше ви дотримувалися спеціального раціону, тим довше треба буде виходити. М’ясо повертати на стіл відразу не рекомендується — спочатку їжте ті ж овочі та фрукти, потім злаки і тільки після цього молочку, м’ясо.

Покращує стан печінки та організму в цілому Бетаргін. БАД містить цінні незамінні амінокислоти, має відмінну переносимість. Прийом потрібен курсовий, зазвичай, достатньо 1 місяця. Для спортсменів є окрема формула — L-Бетаргін.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку

Доставка «Meest» – від 2-х до 4-х днів
Важливо!!!

При отриманні товару обов’язково перевіряйте відповідність, цілісність і комплектацію! Якщо виникли проблеми — обов’язково проінформуйте менеджера в день отримання!

Приєднуйтесь до наших підписників!

Хочете одним з перших дізнаватися про наші новинки, акції та отримувати цікаву інформацію з нашого Блогу?