fbpx

ЗАЙВА ВАГА — ПРИЧИНА БАГАТЬОХ БІД

csm_26_Uebergewicht_7c0fb130c0

Згідно з даними різних досліджень, від надлишкової маси тіла страждає не менше 30% жителів країни. Проблема постійно погіршується, її актуальність багато в чому пов’язана саме з негативним впливом зайвих кілограмів на здоров’я. Люди стрімко товстіють, разом з підвищеним ІМТ набуваючи букет додаткових проблем.

Механізми ожиріння

Головна причина ожиріння при відсутності супутніх провокуючих чинників серйозних системних захворювань — невідповідність споживання і витрати калорій. Ми менше рухаємося, більше лежимо на диванах і їздимо на машинах, а їмо точно так же, як раніше.

Калорійна порожня їжа сприяє швидкому накопиченню жирових відкладень, чим старша людина, тим краще вона відкладається про запас і сприяє накопиченню зайвих кілограмів. Тому перше, що можна і потрібно зробити, щоб відкоригувати масу тіла, це змінити раціон. Крупи, овочі, фрукти, сир, кефір, м’ясо, макарони твердих сортів містять вітаміни і мінеральні речовини, а не тільки порожні калорії, мають відповідну енергетичну цінність. Від фаст-фуду слід відмовитися взагалі або вживати його у виняткових випадках. Любов до швидкої їжі легко подарує вам від 5 кг за рік. Міняти харчові звички непросто, але в майбутньому ви самі не захочете повертатися до старої системи харчування.

Сама по собі фізична активність масу тіла людини не визначає, але від неї багато в чому буде залежати стан здоров’я. Коригувати рухливість, навантаження потрібно разом з дієтою — так вийде спалювати більше калорій. Після тренування намагайтеся не є зайвого — а апетит підвищується практично завжди. Також враховуйте, що обмін речовин з віком сповільнюється, і скинути вагу виявляється в рази складніше, ніж раніше.

Велика вага — великі проблеми

Ожиріння — це головним чином медична проблема. Підвищена маса тіла негативно впливає на роботу всіх органів і систем організму. Зайві кілограми підвищують артеріальний тиск, тому огрядність зазвичай пов’язана з критичним рівнем холестерину, високими ризиками захворювання судин, серця, артеріальною гіпертензією, проблемами з суглобами і обмін речовин.

Жирова тканина — елемент ендокринної системи, вона виробляє гормони. Якщо відбувається надмірне її розростання, ймовірно запалення всього організму і інсулінорезистентність. Огрядність — фактор розвитку жирової неалкогольної хвороби печінки, яка швидко прогресує в склероз. Ожиріння передбачає підвищені навантаження на нирки, суглоби, викликає апное сну, в результаті якого організм ненадовго відключає функцію дихання.

Як запобігти розвитку ожиріння

Універсальних для всіх рецептів немає, але певні рекомендації дати можна:

1. Розрахуйте денну норму калорій, не перевищуйте її. Норма споживання в день буде залежати від маси тіла людини, показників його фізичної активності.

2. Обмежте споживання простих вуглеводів, шкідливих трансжирів — це цукровмісні продукти, рафіновані цукру, фаст-фуд, жирні сорти м’яса.

3. Почніть щільно снідати і обідати, від вечері краще відмовтеся або зробіть його максимально легким.

4. Спіть від 7 годин на добу, відходьте до сну не пізніше 11 вечора — на початку ночі організм виробляє речовини, які не дають набирати вагу.

5. Зберігайте гарний настрій — біохімічні реакції допоможуть виробити позитивний настрій, що сприяє активній продукції агентів імунітету (гуморального, клітинного).

Дотримання цих простих порад в рази поліпшить якість вашого життя. БАДи додатково приймають на свій розсуд.

Чим корисний Бетаргін

Бетаргін регулює процеси жирового обміну, покращує травлення. Приймати даний БАД рекомендовано разом з дієтою. У комплексі підхід забезпечує виведення токсинів, загальне оздоровлення, зниження маси тіла. Під час курсу відновлюється функція печінки, утилізуються нейтральні жири, поліпшується метаболізм. Бетаргін не можна вважати засобом для схуднення, але його прийом істотно прискорює процес і покращує результати.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку