fbpx

ЯК ЗАПОБІГТИ ПМС?

slabost-s-utra

Передменструальний синдром — комплекс симптомів, що виникає за кілька днів до початку менструацій та зникає з початком кровотечі або відразу ж після їх завершення.

Причина виникнення ПМС — це зміна співвідношення гормонів естрогену і прогестерону. Якщо багато виробляється естрогену, то в тканинах починає затримуватися рідина, з’являються набряки та нагрубання молочних залоз, здуття живота, дратівливість, сонливість, головний біль надмірний потяг до солодощів.

Що робити?

Існують сучасні натуральні комплекси — дієтичні добавки, які можуть допомогти в нормалізації гормонального балансу та сприяти усуненню не тільки симптомів ПМС, а й різних порушень менструального циклу.

Наприклад, рослинний негормональний комплекс Феміроуз виробництва Іспанії, спеціально створений для полегшення стану при порушеннях менструального циклу та циклічного дискомфорту у грудях (нагрубанні).

Ефективність комплексу Феміроуз

Енотерова олія

сприяє нормалізації менструального циклу, полегшує болі в нижній частині живота, знижує нер-возність, пригнічує запальні процеси та зміцнює імунітет.

Екстракт Шафрану

пригнічує апетит і втамовує почуття голоду, знімає спазми, зменшує депресію.

Вітамін Е

допомагає полегшити симптоми пов'язані з болем і набряком грудей, знизити тривогу і депресію.

Вітамін В6

сприяє покращенню настрою та нормалізації сну.


Чому саме Феміроуз?

Ефективність

Феміроуз містить концентровані рідкі олійні екстракти рослин, які швидко всмоктуються в кишечнику та сприяють полегшенню симптомів за короткий термін застосування.

Безпечність

Феміроуз, як рослинний комплекс переноситься набагато легше, ніж медикаментозні гормональні препарати, не викликає побічні реакції, може застосовуватися тривалий час.

Якість

Феміроуз має сертифікати про стандартизацію діючих речовин, які виробляються згідно високих вимог GMP стандарту в Європі.

Зручність

Феміроуз випускається в желатинових натуральних капсулах, які легко приймати 2 рази на день.

Використовуючи Феміроуз, можна бути впевненим у зменшенні вираженості симптомів ПМС, покращенні самопочуття, нормалізація менструального циклу.

Феміроуз — це вдала комбінація енотерової олії, екстракту шафрану, вітамінів Е та В6 у запобіганні симптомів передменструального синдрому.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку

Приєднуйтесь до наших підписників!

Хочете одним з перших дізнаватися про наші новинки, акції та отримувати цікаву інформацію з нашого Блогу?