fbpx

ЯК ПОЛІПШИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІСЛЯ СВЯТ

poxmel

Алкоголь — токсична речовина, депресанти. Він уповільнює основні процеси життєдіяльності, навіть в невеликих кількостях створює відчуття розслабленості, впевненості у власних силах. У значних дозах він сильно уповільнює реакцію, може порушувати координацію і окомір. Регулярні зловживання чреваті ожирінням, цирозом печінки, виразку, патологій м’язів, нирок, серця, головного мозку. Разові не такі небезпечні, але до поганого самопочуття призводять і з колії вибивають. Мозок людини, що вживає алкоголь, змушений постійно боротися з депресантом. Розповімо, що можна зробити, якщо ви вчора явно перебрали, а сьогодні не можете привести себе в порядок.

Провітрюйте приміщення

Похмілля призводить до того, що клітини мозку починають страждати від гіпоксії. Постійне кисневе голодування викликає млявість, головні болі, загальмованість і інші небажані реакції. Так що відкривайте вікна, балкони та відновлюйте баланс. Якщо плануєте трохи поспати для відновлення, робіть це в нормально провітрюваному приміщенні.

Прийміть душ

Бажано контрастний — такий підбадьорить набагато швидше. Гарячі водні процедури вкрай небажані, оскільки вони дають сильне навантаження на серце. Можете потертися мочалкою або щіткою, щоб прискорити сам обмін і виведення токсичних речовин. Похмілля — це отруєння різного ступеня тяжкості.

Пийте

Але строго чай або воду, а не алкоголь. Хоча випити по 50 або 100 вранці, щоб «підлікуватися», багатьом допомагає, але так зазвичай роблять алкоголіки, тобто люди із залежністю. Плюс методу — полегчать ненадовго дійсно може. Мінуси — ви втягуєтеся, ризикуєте почати запій. Так що краще пити мінеральну воду, чай, трав’яні відвари. Морси теж непогано допомагають боротися з похміллям.

Поїжте

Якщо немає нудоти, білки допоможуть частково впоратися з симптомами отруєння, прийти в тонус. Оптимально спочатку гарненько попити, а потім переходити до їжі. Чого точно не варто робити — так це перекушувати бутербродами. Антипохмільний ідеальний сніданок повинен бути нежирним, теплим, щоб не перевантажувати печінку, і при цьому багатим білками. Перчити і солити їжу сильно не потрібно.

Прогуляйтеся на свіжому повітрі

Коли є час і можливість для прогулянки, вона буде дуже до речі. Отримайте заряд бадьорості, самопочуття помітно покращиться. Також під час руху в організм потрапляє більше кисню, а він при похміллі дуже необхідний.

Випийте Бетаргін

Бетаргін при похміллі допомагає швидко покращити самопочуття, відновити здоров’я. Біодобавка є джерелом бетаїну і аргініну.

Бетаргін можно прийняти до вживання алкоголю, це значно зменшить похмільний синдром, знизить токсичне навантаження на організм і захистить печінку від його шкідливого впливу. Потрібно прийняти 2 стіка або скляних контейнера, розведених в склянці води, перед вечіркою. Якщо до банкету Бетаргін прийняти не вийшло, можна зробити це і після і в такій же дозі — 2 стіка або скляних контейнера на 1 склянку води. Якщо похмільний синдром виражений значно — це може бути сигналом погіршення роботи печінки, в такому випадку рекомендовано приймати Бетаргін по 1 стіка або скляного контейнера, розведеною в половині склянки води, 3 рази на день ще 2-3 дні, щоб нейтралізувати і вивести з організму всі шкідливі продукти розпаду алкоголю.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку