Метеозалежність не класифікують докторами як хвороба, проте негативний вплив цього явища незаперечно. Виражається воно в формі підвищеної чутливості і загальне погіршення стану людини під час зміни погоди.

 

Основні симптомі

 

 Перепади артеріального тиску               Головні болі, спазми               Сонливість               Апатія

 Біль в серці і суглобах                Запаморочення, нудота               Зниження працездатності і т.д.

 

Кваліфікація

Статистика свідчить, що 75% населення планети відчувають зміни в погоді. Однак люди схильні до цього впливу в різному ступені.

 

Вчені виділяють ТРИ типу реакцій:

Чутливість. 

Спостерігається навіть у абсолютно здорових людей при змінах атмосферного тиску, температурного режиму, вологості та ін. Симптоми незначні (головні болі, неуважність, поганий настрій, сонливість) і позначають затрудненную адаптацію організму.

Метеопатія. 

Навіть слабкі зміни в погоді здатні привести до погіршення самопочуття, спровокувати загострення хронічного захворювання. Групу ризику складають люди з проблемами серцево-судинної, дихальної та опорно-рухової систем, порушеннями психоемоційного плану.

Метеоневроз. 

Сигналізує про серйозні порушення в нервовій системі. Супроводжується запамороченнями, тахікардією, задишкою, підвищеною дратівливістю.

 

Як боротися?

Якщо Вам не вдалося потрапити до лав людей, які абсолютно не чутливі до змін в погоді, тоді вам будуть корисні рекомендації, викладені нижче.

Отже, як же поліпшити самопочуття при метеозалежності?

♦ Ранковий чай або каву краще замінити трав’яним настоєм, соком або зеленим чаєм.

♦ Більше любите себе — припиніть працювати на знос. Повноцінний відпочинок необхідний кожній людині, особливо страждає метеозалежність. Намагайтеся не хвилюватися через дрібниці, спите мінімум 8 годин на добу. Пам’ятайте!!! бадьорий і відпочив зможе в рази більше, ніж втомлений і змучений.

♦ Приділіть більше уваги тому, що і як Ви їсте. Відставте в сторону фастфуди, постарайтеся додати в раціон овочі, фрукти, горіхи.

♦ Не забувайте про велику користь фізичної активності. Помірні фізичні навантаження підтримають Ваші м’язи в тонусі, допоможуть зміцненню судин, усунуть застій рідини і набряки, додадуть рухливість і гнучкість суглобам і хребту, а також дадуть заряд позитивної енергії. Ранкова зарядка — потужний засіб поліпшення не тільки самопочуття, але і настрою.

♦ Намагайтеся щорічно профілактувати і тримати під контролем хронічні захворювання, не доводити до загострення.

♦ Грамотно підбирайте і приймайте біологічно активні добавки. До їх складу входять речовини, необхідні для підтримки нормального стану організму. Крім того, вони здатні полегшити перебіг хронічних захворювань, сприяють загальному зміцненню організму. До таких продуктів належить відомий французький бренд Бетаргін, який гідно оцінили тисячі споживачів. У складі Бетаргіна 2 амінокислоти — аргінін і бетаїн.

Аргінін сприяє поліпшенню мікроциркуляції органів, розслабленню судин і збереженню їх еластичності, нормалізації артеріального тиску, зменшенню застою рідини, забезпечення клітин киснем. Аргінін прискорює знешкодження і виведення токсинів з організму, сприяє виробленню енергії, зменшує втому, має загальнозміцнювальну дію, підвищує працездатність, зменшує сексуальну астенія. Також аргінін благотворно впливає на підтримку імунітету.

Бетаїн — речовина, яка допомагає регулювати жировий обмін, особливо при неправильному харчуванні. Бетаїн забезпечує захист клітин, сприяючи відновленню їх мембран, тим самим допомагає організму нормально виконувати свої функції і справлятися з підвищеними навантаженнями і погодними стресами.

Дотримуйтесь цих нескладних порад і переносити погодні зміни стане набагато простіше!

Успіху і здоров’я Вам!