Фізичні тренування — головний спосіб підтримки гарної форми, запорука відмінного самопочуття. Але обсяги та інтенсивність навантажень не можуть рости вічно. Звідси йде підвищений інтерес до додаткової можливості підвищити працездатність, емоційну стійкість, отримати ресурс для прискореного відновлення.

 

Чому потрібні добавки

Ведення активного способу життя не тільки приносить користь здоров’ю, але створює підвищені навантаження. Якщо мало білка, вуглеводів, організм буде працювати на межі, і рано чи пізно дійде до повного виснаження. Тому спортсмену потрібна збалансована дієта — і не в плані калорійності, а щодо вмісту поживних речовин. Для компенсації нестачі активних елементів, мінімізації ризиків надмірних втрат енергії потрібно вживати білково-вуглеводні добавки, карнітин.

 

Протеїнові коктейлі

Основна спортивна добавка, яка представляє собою комплекс протеїнів, які забезпечують організм цінними амінокислотами. Основна функція елемента полягає в утворенні білка, тому протеїнові коктейлі ще називають «білковими цеглинками».

Білок — будівельний матеріал клітинних мембран, також він заповнює міжклітинні простору. Гормони, ферменти, антитіла захищають від інфекцій, переносник кисню гемоглобін за своїм хімічним складом теж відноситься до білкових з’єднань. Постійна нестача білка викликає незворотні патологічні процеси, призводить до того, що організм починає вживати власні запаси. Врахуйте, що не завжди багата на білки в теорії їжа є такою на практиці — цінні мікроелементи руйнуються в ході термообробки. Рослинна їжа в цьому відношенні теж не може повністю замінити тваринну.

У протеїнових коктейлях зміст білка є оптимальним для спортсмена. Стандартний варіант — молочний протеїн, але є і яєчні різновиди. У них вуглеводів, жирів фактично немає, лактоза відсутня. Яєчний протеїн повністю засвоюється організмом, на відміну від цільних яєць, не містить холестерин. Його можна включати в раціон будь-якої дієти. Для досягнення оптимальних результатів важлива біологічна доступність засобів.

 

 

 

Клітковина

Вуглеводи потрібні при активних спортивних тренуваннях, не дивлячись на дієту. Якщо немає бажання набирати масу, потрібно мінімізувати вміст вуглеводів в раціоні, налягайте на клітковину. Вона містить мінімум калорій, регулює апетит, в рази покращує якість засвоєння білка.

 

Вітаміни та мікроелементи

Вітаміни при інтенсивних спортивних тренуваннях оптимально застосовувати комплексні, з урахуванням добової норми споживання певних речовин.

 

 

Обов’язково потрібно забезпечити організм:
● магнієм;
● кальцієм;
● вітамінами групи В;
● бором;
● омегою-3.

 

L-Карнітин в L-Бетаргіне

Карнітин — амінокислота, яка відноситься до вітамінів В групи, відіграє важливу роль в регуляції поточних фізіологічних процесів. Вільні жирні кислоти після окислення дають організмові енергію, яка дозволяє відновлюватися після значних навантажень. Є маса засобів, де L-Карнітин є головним активним компонентом. Речовина покращує процеси синтезу білків, виконує роль анаболика. Карнітин ще називають вітаміном росту, так що з ним набрати м’язову масу буде куди простіше і швидше.

 

Елемент є в складі L-Бетаргіна. Натуральний безпечний БАД дає швидкий ефект, дозволяє збільшувати обсяги навантажень і підтримує хороше самопочуття.