Для початку дайте відповідь на кілька нескладних питань (будьте максимально чесні, Ви ж це для себе робите):

1. Що Ви зазвичай їсте на роботі: піцу з найближчої їдальні, бутерброди з чаєм? А як справи йдуть вдома? Чи кожен день Ви їсте гарячі страви, які необхідні для забезпечення нормального травлення? Загляньте в холодильник: напевно там є якісь напівфабрикати, чи не так? Окрема ситуація з режимом харчування. Чи знаєте Ви, що приймати їжу слід в один і той же час? Чи виходить це у Вас?

2. Чи легко Вам прокидатися вранці? Або Ви ставите будильник на півгодини раніше, щоб мати можливість хоч якось встати? З яких думок починається новий день: «Ура, вже ранок, можна стільки всього зробити!» Або «О, ні, знову покидати ліжко і нести своє тлінне тіло в сторону роботи»?

3. Поспостерігайте за собою з боку протягом дня. Невеликі неприємності на роботі — і ось Ви вже хапаєтеся за заспокійливе. Розбіжності з колегами або друзями — Ви зриваєтеся на крик, нервуєте і ще довго прокручуєте в голові ситуацію, що склалася. Від стресів в сучасному житті не дітися нікуди, проте реакція на них може бути різною: хтось продовжує себе накручувати, а хтось не дозволяє негативу руйнувати свою нервову систему. Який варіант ближче до Вас?

4. Згадайте, як Ви зазвичай засинаєте. Лягаете в ліжко розслабленими і без зайвих думок або працюєте допізна, в прискореному темпі приймаєте душ і ще довго не можете заснути, роздумуючи про новий проект або рішенні чергової проблеми?

5. Коли в останній раз Ви займалися фізичними вправами (спроба наздогнати автобус не береться до уваги)? Якщо у Вас не вистачає часу на тренажерний зал, непоганим виходом стане регулярна ранкова зарядка. Однак більшість людей прокидаються вже знесиленими, ні про яку бадьорість й енергійність з ранку й мови бути не може. Впізнаєте себе?

6. Встаньте перед дзеркалом в повний зріст і прискіпливо огляньте своє відображення. Чи задоволені ви фігурою, поставою? Чи не здається Вам, що ось ця пара зморшок повинна б з’явитися пізніше? А що з приводу волосся? Чи не занадто вони випадає і січеться? Та й нігті слабкі і ламаються, так?

7. Згадайте, коли Ви востаннє хворіли простудними захворюваннями. Напевно це було недавно, правда? Відмінною роботою імунної системою зараз можуть похвалитися небагато.

Сумна картина виходить, згодні? Ви можете заперечити, що такий сучасний спосіб життя, нічого з ним не поробиш, але дозвольте заперечити. Прекрасним виходом з ситуації, що склалася стане вживання біологічно активних добавок, які не замінюють повністю раціон харчування, але прекрасно заповнюють недолік необхідних амінокислот, вітамінів.

 

Їх дія спрямована на:
● раціоналізацію харчування. У дієтичних добавках містяться елементи, які недостатньо надходять з їжею, але з віком є необхідними для нормальної життєдіяльності;
● підтримку організму під час хвороби. Варто повторитися, що дієтичні добавки — це не ліки, але вони здатні зміцнити імунітет і зробити людину більш стійким до різних захворювань, прискорити виведення токсичних речовин з організму;
● регуляцію фізіологічних функцій;
● нормалізацію роботи травної, нервової і кровоносної системи. Завдяки дієтичним добавкам поліпшуються процеси травлення, якість сну, стабілізується артеріальний тиск, з’являється енергія і бажання прокидатися вранці, знижується нервозність і тривога;
● нормалізацію метаболізму, який сприяє корекції фігури, поліпшення стану волосся і нігтів. Зовнішні прояви — це симптоми внутрішніх проблем. Наприклад, надмірна повнота може бути спровокована неправильним обміном речовин, а проблеми з волоссям і нігтьовими пластинами — ознака нестачі кальцію. Такі завдання теж вирішуються за допомогою конкретних дієтичних добавок.

Прийнявши рішення додати в свій раціон дієтичні добавки, проконсультуйтеся з лікарем або самостійно визначте, який саме тип добавки Вам потрібен. Від коректного вибору напряму залежить і результат.

Успіхів!