Відгуки

Яна
Яна
26.09.2019
Дякую за таку чудову добавку, дитина три дні після отруєння та інтоксикації, не міг нормально грати, був примхливим млявим, постійно плакав, після отриманих аналізів, лікар моментально призначила Бетаргін... ацетон теж виявився підвищений, дитина на очах став веселим, бадьорим пройшла біль в живот..., в загальному, дуже вдячна. Дякуємо.
Олександр
Олександр
23.08.2019
Купую постійно бетаргін, дуже цікавий препарат!!! Раджу для профілактики.
Маргарита
Маргарита
16.09.2018
Супер засіб для мого сина. І супер інтернет магазин, завжди в наявності всі що мені потрібно Подальшого процвітання!
Олена
Олена
03.09.2018
Приймаю Гіалеру, препарат діє дуже швидко, приємний на смак і зручний для прийому (на роботі, в дорозі) стик поклав в сумочку і немає проблем.
Юрий
Юрий
03.08.2018
Бетаргін - відмінні ліки "від печінки". Кілька років вживаю і задоволений.
Олена
Олена
08.05.2018
Брала Гіалеру. За весь цей час я прийняла 7 стіків (просто берегу))) На смак для мене дуже приємний, грушевий, хочеться ще))) Перший раз прийняла при сильному нападі печії - подіяло приблизно протягом 5 хвилин, печіння майже заспокоїлося і біль стих. Потім для закріплення прийняла на ніч. Вранці слідів печії не було. Прийняла після їжі. День пройшов спокійно. На наступний день печія повернулася, але вже не така інтенсивна, як у мене була. Я знову прийняла при нападі, потім після їжі. Ефект був той же - печіння проходить, біль стихає. Мало того, проходить важкість у животі. Потім я вирішила не чекати нового нападу і прийняла ще послідовно 3 рази після їжі (по 1 стику). Ось вже більше тижня печія мене не турбує в такій мірі, як раніше. Бувають позиви при нахилі, але вони проходять. З огляду на, що до прийому Гіалери у мене була не припиняється печія майже місяць і просто мене змучила, можна зробити висновок, що цей препарат для мене дуже ефективний. Тобто не просто діє під час печії, але і мабуть якимось чином запобігає подальше її появу. Мабуть, як Ви і говорили, - заліковує роздратування в стравоході. Так що я дуже задоволена і рекомендую.
Віталіна
Віталіна
17.03.2018
Дякую вам за такий прекрасний препарат!
Олександр Васильович
Олександр Васильович
17.03.2018
Швидка доставка, помірна ціна. Все добре.
Олена
Олена
05.03.2018
Дякую за оперативність, замовлення отримала. Приємною несподіванкою став подарунок. Ще раз дякую.
Маргарита
Маргарита
16.02.2018
Велике дякую за Вашу роботу! Дівчата дуже приємні і ввічливі! Чудовий препарат Мамалак - без нього нам поки ніяк... "Новий" Мамалак" трошки інший, але він більш зручний і краще розчиняється, якщо Вам для діток потрібно тільки вміст капсули. Буду і надалі користуватися Вашими послугами.

Додати відгук