fbpx

ЧИ ВАРТО ПИТИ БАДИ ПРИ ВАРИКОЗІ

varikoz_ven

Патологічні зміни в венозної системі зустрічаються часто. Ступінь вираженості проявів може бути різною, але, як правило, неприємні симптоми присутні, негативно впливаючи на якість життя. Великий мінус варикозного розширення вен — пов’язані з ним зміни мають незворотній характер. Наскільки погано все буде і коли саме, залежить від індивідуальних особливостей організму, способу життя, звичок. Наприклад, маючи одну і ту ж базу, хтось буде мучитися в 20 років, а хтось збереже бадьорість і активність (за умови уважного ставлення до свого здоров’я) в 45 років.

Особливості стану

Варикоз — розширення поверхневих вен, що супроводжується порушеною роботою клапанів, зміненим кровотоком. Стан виражається як порушення форми вен, зниженні їх еластичності, збільшення розмірів. Розширені структури стають помітними під шкірою, набувають вигляду набряклих синюшним вузлів. Швидкість кровотоку в розширених венах буде повільної, це може призвести до утворення тромбів. Порушене харчування шкіри, в свою чергу, призводить до появи трофічних виразок. Все це — фізичний і естетичний дискомфорт. Чим раніше ви почнете вживати заходів, тим простіше буде зберегти здоров’я. Зупинити прогресування варикозу на першій-другій стадії можливо.
Щоб уявити принципи розвитку варикозу, потрібно зрозуміти, як працює система кровотоку. Всього кіл кровообігу два, по ним подається кров і, відповідно, кисень, поживні речовини. За активну циркуляцію відповідає серце, але вниз збагачена киснем кров йде легко, а вгору немає. У венах для забезпечення безперервності процесу передбачені клапани — складки внутрішніх оболонок, розташовані один навпроти одного. Вони фіксують підняту порцію крові до подальшого серцевого скорочення. Коли клапани працюють некоректно, починаються проблеми.

Застій крові в венах викликають тривалі стояння і сидіння на одному місці. М’язи перестають скорочуватися так, як повинні, тиск у венах різко підвищується, кров перестає підніматися по системі вгору. У людини, що не схильного (а це визначається генетично) до варикозного розширення вен, патологічних судинних змін не виникне — є клапани, і вони виконують свої функції, а еластичні венозні стінки розтягуються і стискаються. Постійні проблеми в роботі клапанів викликають венозні застої, порушення постачання тканин поживними речовинами, киснем.

Профілактика

Варикоз може розвиватися у кожного, але є в більшій і меншій мірі схильні до нього люди. У зоні ризику жінки — в силу гормональних особливостей, виношування дітей. Підвищує ймовірність розвитку варикозу прийом оральних контрацептивів, деяких лікарських засобів.

На 100% запобігти проблемі не можна, але є дієві заходи профілактики, що зменшують ризики:
● пішохідні прогулянки і плавання;
● відмова від теплових процедур;
● носіння взуття на підборах не більше 5 см;
● постійне використання компресійного білизни.

Якщо ситуація не запущена, можна приймати БАДи. Венотоникі, венопротектори, антиагреганти, біофлафоноіди не лікують варикоз, зате істотно поліпшують самопочуття, запобігають активному прогресування стану. На ранніх стадіях прийом біологічно активних добавок досить ефективний.

Як працюють БАДи

До початку БАДо-терапії оптимально пройти комплексне обстеження здоров’я. При варикозі потрібно буде відновити роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнити імунну систему, нормалізувати енергетичні запаси. Перевагу слід віддавати м’яким натуральним засобам широкого спектру дії.
Додатково показана очищення крові і лімфи, нирок, судин, печінки, кишечника. Є немає можливості, бажання так глибоко підходити до справи, можна просто приймати БАД від варикозу. Флего забезпечує ефективну комплексний захист вен, знижує ступінь проникності судин, надає комплексну антиоксидантну дію.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку