ЗСЖ, БАДИ ТА БЕТАРГІН

ZOG-BADu

Здоров’я — безцінний дар, який дається один раз без права на поновлення. На жаль, людина зазвичай розуміє це занадто пізно — коли встигає вичерпати основні ресурси і зіткнутися з рядом хронічних захворювань. Якщо ви всерйоз стурбовані своїм самопочуттям, хочете відновити здоров’я, переходьте на здоровий спосіб життя. Необхідну підтримку організму в цей період і на майбутнє дадуть БАДи.

Навіщо потрібні біодобавки

Біологічно активні добавки — це комплекси вітамінів, мінералів, інших речовин, які надають всебічну підтримку організму, покращують стан здоров’я, загальне самопочуття.

Основні напрями роботи БАДів:

зміцнення імунітету і профілактика ряду захворювань;
зупинка процесів активного старіння;
збереження пам’яті, працездатності;
регулювання поведінки;
блокування негативного впливу виробничих шкідливих факторів;
регулювання спортивних тренувань;
відновлення фізіологічних функцій клітин, тканин, органів;
швидка допомога при перевтомі;
захист від стресів, інших негативних впливів;
нормалізація сну.

Також БАДи — важлива підтримка при дієті. Вони дадуть організму необхідний запас енергії і сил, прискорять відновлення після інтенсивних навантажень. Така диєтична добавка як Бетаргін знімає інтоксикацію, очищує кров, відновлює емоційний фон, усуває порушення біоритмів.

Курсовий прийом БАДів — кращий спосіб відновити баланс солей, білків, вітамінів, жирних кислот, незамінних мікроелементів.

Потреба людей в біологічно активних добавках постійно збільшуються. Дані засоби застосовуються в терапевтичних і профілактичних цілях, дають виражені швидкі результати. Також БАДи вирішують ідеологічне завдання — показати людям, що є дієві формули для підтримки, зміцнення здоров’я. Численні тестування показують, що такі добавки дійсно ефективні від широкого переліку проблем.

Чим гарний Бетаргін

Бетаргін — унікальний амінокислотний комплекс, який буде корисний жінкам, чоловікам і дітям. Для спортсменів існує окрема формула — L-Бетаргін. Біологічно активна добавка позитивно впливає на принципи функціонування організму, дає відсутні мікроелементи, амінокислоти, заповнює запас енергії. Також Бетаргін виводить токсини, очищає кров, покращує загальне самопочуття. З добавкою ви швидше скинете вагу, зведете ризики розвитку хронічних захворювань до мінімуму.

БАДи при здоровому способі життя — це дієва підтримка організму, можливість отримати повний набір необхідних поживних речовин з одного засобу, а не широкого переліку продуктів. Прийом Бетаргіна не скасовує необхідності дотримуватися дієти, але він гарантує, що ви отримаєте все, що потрібно саме з добавки. Скласти раціон таким чином, щоб в ньому були амінокислоти та інші необхідні елементи, зі звичайних продуктів харчування дуже складно. Стандартний курс прийому Бетаргіна становить 1 місяць, але при бажанні курс можна буде повторити після перерви.

Бетаргін допоможе вам швидко забути про хронічні втоми, різкому зниженні працездатності, дратівливості, занепаді сил, проблеми зі сном. Добавка підтримує печінку, прискорює відновлення пошкоджених клітинних структур. Незамінна вона в комплексній терапії, при підвищеному ацтоні, ожирінні, атеросклерозі.