Діарея — проблема малоприємна і делікатна. Постійні позиви до дефекації негативно впливають на якість життя людини, часто змушують коригувати поточні плани з урахуванням несподівано виник нюансу. Кожній людині буде корисно знати, що робити при діареї, які засоби можна використовувати при купированні нападів, що за заходи є небажаними в будь-якому випадку.

 

Що прийняти?

Існує ряд засобів від діареї, які швидко зупиняють напад. Деякі працюють тільки з симптомами, інші впливають на першопричину.

Сорбенти — вони пов’язують токсини, інші небезпечні для здоров’я речовини і виводять найбезпечнішим для організму способом — разом з випорожненнями.

Засоби проти посиленої моторики кишечника. Вони купирують напад, постійні позиви до дефекації зникають. Не можна використовувати при діареї, викликаної отруєнням або інфекційним збудником.

 

Інші ферменти допомагають при ферментної недостатності.

Якщо ви знаєте, що розлад шлунку викликав стрес, прийміть заспокійливе. Такі засоби п’ють самостійно або разом з сорбентами (комплексний підхід зазвичай ефективніше).

 

Чи варто використовувати народні рецепти

Дивіться самі, але народні методи однозначно працюють. Наприклад, рисовий відвар, зроблений з 500 мл води і столової ложки рису до каламутної води, усуває діарею за день. Готують відвар протягом півгодини, потім остуджують, проціджують, вживають 2-3 рази на добу по 100 мл.

Аналогічну дію надають кірки граната. Їх потрібно ретельно промити, потім висушити і подрібнити на блендері шкірку, дати постояти. Після закінчення години рідину процідити, приймати по столовій ложці до чотирьох разів на добу. Час вживання корок — для полегшення стану.

Спробувати можна робити відвари з кори дуба або черемхи, настоянку на воді з сіллю, цукром, йодом. Головний мінус народних рецептів — чекати полегшення потрібно довго, з аптечними засобами все набагато простіше і швидше, ефект ви отримаєте гарантовано.

 

Усуньте причини

У розладів стільця завжди є причини, їх потрібно точно визначити і усунути для стійкого поліпшення стану.

 

Виключіть:

● вживання продуктів, багатих на клітковину;
● приготування страв з продуктів з сумнівними термінами придатності;
● тривалий прийом лікарських засобів (особливо це стосується антибіотиків);
● постійні стреси, емоційні потрясіння.

Для підтримки здоров’я потрібно дотримуватися правил особистої гігієни. Наприклад, звичка не мити руки перед їжею здатна зіграти з вами злий жарт.

Перша доба сильної діареї не можна їсти — потрібно пити воду, рисові або трав’яні відвари. У найближчі дні виключіть смажене, копчене, фастфуд, гриби, здобні, кондитерські вироби, ковбаси, консерви, алкоголь, каші. Основний раціон повинен включати мінеральну воду, яйця, сухарі, суп з рисом на воді, овочеві пюре, кисіль.

 

Чим може бути корисний Лацидоентер?

Якщо шукаєте ефективну і безпечну для здоров’я біодобавку, яка б швидко допомогла від діареї, зверніть увагу на Лацидоентер. БАД є джерелом цінних бактерій, цинку. Він швидко відновлює нормальну флору кишечника, знижує моторику, усуває роздратування.

Проблеми в роботі кишечника можуть супроводжуватися частими і спонтанними рідкісними випорожненнями, які викликають зневоднення. Діарея зустрічається у дітей і дорослих, найчастіше в результаті порушення бактеріальної рівноваги флори, запалень, після прийому антибіотиків, пошкоджень слизових шкідливими бактеріями. Вірусні кишкові інфекції теж провокують напади діареї.