fbpx

ЯК ПЕРЕМОГТИ ВІК

para_aktivnaya

Згідно з даними ВООЗ, до молодих людей відносять чоловіків і жінок до 44 років. Але статистика невблаганна, і вона вказує на те, що ряд незворотніх вікових змін запускається вже до 40 років. Поки що механізми старіння вивчені не до кінця, геронтологи здійснюють значущі відкриття щороку. Американські вчені недавно стали багато писати про білку ламина-А.

Цей компонент бере безпосередню участь у формуванні клітинних ядер, коригує вікові зміни. Якщо ламина-А починає вироблятися зовсім мало, нові клітини не замінюють старі в оптимальних кількостях. Старіння негативно впливає на роботу всіх органів і систем організму, багато процеси сповільнюються, можуть відбуватися різні незворотні зміни.

Точний вік старіння залежить від конкретної людини і особливостей його організму. Розглянемо основні ознаки необоротних змін, хід їх перебігу.

Уповільнення реакцій

Людина у віці старше 40 років не так добре, як раніше, розпізнає інформацію, швидкість реагування на зовнішні зміни знижується мінімально на чверть. Мозгова, біологічна активність гальмується, пам’ять погіршується. Люди стають забудькуватими, розсіяними. Ці симптоми з віком зазвичай додатково прогресують, може проявлятися склероз. Починається все звичайно з погіршень пам’яті, емоційної нестійкості, швидкої стомлюваності. До речі розсіяний склероз сильно помолодшав, може давати про себе знати у віці 40 років.

Погіршення стану серцево-судинної системи

Кровоносна система з віком дає збої з різних причин.

Основні:
● атеросклероз;
● аневризми головного мозку;
● ревматизм;
● гіпертонія.

Будь-які порушення в функціонуванні системи кровотворення дуже небезпечні тим, що можуть призводити до інсультів, мозковим крововиливів. Додатково атеросклероз провокують шкідливі звички, стреси, недостатньо раціональне харчування, малорухливий спосіб життя.

Поганий метаболізм

Зайва вага — часта проблема у віці 40 років і старше. Обмін речовин постійно сповільнюється, витрати енергії знижуються, маса тіла зростає. Регулятор апетиту гіпоталамус стає не таким чутливим, як в більш ранньому віці, люди їдять більше, ніж раніше. Запаси поживних речовин швидко перетворюються на жирові депо. Зайва вага в свою чергу викликає патології судин, серця, опорно-рухової системи, збої в роботі ШКТ, онкологію. В Україні від ожиріння сьогодні страждає більше половини всіх чоловіків і жінок.

Привіт, остеопороз

З віком неминуче вимивається кальцій, кістки стають ламкими, крихкими. Люди починають скаржитися на слабкість, складне пробудження вранці, недостатньо глибокий сон. Потрібно зробити остеоденсітометріі і переконатися, що втрати кісткової маси знаходяться в межах норми (це 2% щорічно, не більше).

Проблеми з зором

Після 40 років зазвичай прогресує далекозорість — людина погано бачить предмети поблизу, для читання йому потрібно багато світла, кольори виглядають незвично, слизові очі постійно пересихають. Причина вікової далекозорості — в підвищенні щільності кришталика ока, втрати ним еластичності, слабкості м’язів, що відповідають за акомодацію.

Гормональні перебудови

Після 40 років робота репродуктивної системи сповільнюється. На повну зупинку репродуктивної функції потрібно не менш ніж 5 років, тому процес протікає повільно і в більшості випадків пов’язаний з рядом малоприємних змін. У жінок перестають функціонувати яєчники, у чоловіків знижується вироблення тестостерону.

БАД Адолікс застосовують як біологічно активну добавку до раціону харчування, джерело вітамінів та інших цінних мікроелементів. Добавка нормалізує роботу передміхурової залози, усуває проблеми з сечовипусканням.

Для жінок є Фемінорм. Він є джерелом жирних поліненасичених кислот, вітамінів В6, Д, К2, що знижують ступінь вираженості ВСД, емоційних розладів.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку