fbpx

ВИЩЕ, СИЛЬНІШЕ, ШВИДШЕ …

Betargin

Професійний спорт забирає багато сил. Інтенсивні тренування, високі вимоги, складні конкурси та змагання — в результаті не тільки перемоги, але і серйозні стреси і перевантаження організму. Щоб максимально заповнити витрачені ресурси і компенсувати навантаження, в сучасному світі стає все більш популярним спортивне харчування.

Людям, регулярно піддаються інтенсивним фізичним навантаженням, настійно рекомендовано додавати до раціону харчування біологічно активні добавки та вітаміни.

Які ж корисні ефекти надають біологічні добавки на організм:
збільшують працездатність, витривалість, стійкість до стресів;
сприяють виробленню енергії і відновлення сил, захищають від перевантажень, полегшують адаптацію до інтенсивних занять;
стимулюють функції імунної системи;
нормалізують обмін речовин;
знижують рівень холестерину;
сприяють поліпшенню кровопостачання органів і забезпечення їх киснем.

Бетаргін — користь для спортсменів

Однією з найбільш популярних біологічних добавок вважається французький бренд під назвою Бетаргін. Його основними компонентами є аргінін і бетаїн.

Аргінін відноситься до умовно незамінних амінокислот. Він присутній в організмі в складі білків, а також у вільному вигляді. Аргінін обов’язково повинен надходити з їжею. Відрізняється широким спектром корисних властивостей: очищає організм від токсинів, нормалізує тиск і статеву функцію, підвищує імунітет і т.д.

Особливо важливий аргінін для спортсменів з наступних причин:

Сприяє утворенню АТФ (Енергії), підвищує фізичну витривалість, бадьорість, покращує настрій.

Постачає оксид азоту, який необхідний для повноцінного синтезу м’язової тканини. З цієї причини при прийомі аргініну людина швидше скидає зайву вагу (жирові відкладення) і набирає м’язову масу. Як результат, фігура стає стрункішою, підтягнутою.

Аргінін сприяє загоєнню ран, зрощення зламаних кісток, швидкому відновленню пошкоджених сухожиль.

Бетаїн — липотропное речовина, яке задіяне у багатьох життєво важливих метаболічних процесах і вироблення якого різко знижується до 25 років.

У раціоні спортсменів бетаїн необхідний з наступних причин:
Захищає від зневоднення, сприяє збереженню еластичності м’язових волокон.
Сприяє захисту печінки від впливу токсинів і алкоголю, проявляє антиоксидантну активність, захищає клітини від руйнувань.
Регулює процеси травлення.
Сприяє виведенню надлишкових жирів з організму.

Таким чином, Бетаргін є безпечним і необхідним компонентом раціону спортсменів. Його прийом сприяє поліпшенню результатів тренувань, зміцненню організму, прискоренню одужання і відновлення сил.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку