Гельмінти — небезпечні паразити, вони можуть вражати різні системи, органи людини, викликати незворотні зміни. У всіх випадках глисти стають причиною найсильнішої інтоксикації. Лікування потрібно проходити обов’язково, оскільки самостійно проблема не вирішиться. Деякі типи гельмінтів (особливо екзотичні) можуть бути небезпечними не тільки для здоров’я, але й життя.
 
Типи гельмінтів і симптоми зараження
 
Виділяється три типи черв’яків:
круглі;
плоскі;
стрічкові.
 
Всі вони мають волоски, присоски, зубці з хітину, гачки, прищіпки, які дозволяють чіплятися за тканини. Глисти живляться ресурсами організму, в процесі життєдіяльності виділяють токсичні продукти розпаду.
 
На зараження зазвичай вказують такі симптоми:
слабкість;
проблеми зі сном;
втома;
млявість;
анемія, яка не піддається лікуванню;
різке підвищення або зниження маси тіла;
порушення нормальної роботи шлунково-кишкового тракту;
болю в м’язах, органах, суглобах.
 
Можуть активізуватися інфекційні захворювання, шкірні патології.
 
Що робити?
 
При виявленні характерних симптомів негайно звертайтеся до лікаря для проведення обстеження, здачі аналізів. На самоплив пускати справу не можна, оскільки інвазії самі по собі не проходять, вимагають грамотного своєчасного лікування.
Головний спосіб терапії інвазій — прийом антигельмінтних засобів.
 
Вони бувають:
1. Хімічними — ефективні, токсичні, згубно впливають не тільки на паразитів, але і на організм людини. Потрібно підбирати препарат з урахуванням типу Ендопаразити, інакше лікування може виявитися неефективним.
2. Гомеопатичними — в даному випадку на терапію піде від 3 місяців, зате вона буде щадить, м’якою. Ефективність залежить від того, наскільки правильно було підібрано засіб.
3. Рослинними — містять натуральні речовини, рослинні екстракти і отрути, які нормально сприймає людина, але не виносять глисти. Засоби безпечні, зміцнюють імунний захист організму.
Тривалість прийому — не менше місяця.
 
Схеми терапії для дітей і дорослих в цілому однакові. Діти хворіють частіше в силу підвищеної соціалізації, ігнорування правил гігієни. Якщо хворий хтось в родині, профілактика робиться для всіх.
 
Заходи профілактики
 
Гарантовано уникнути зараження не можна, але знизити ризики цілком реально.
 
Для цього:
Слідкуйте за станом імунітету.
● Вживайте рибу, м’ясо тільки після ретельної термічної обробки.
Овочі та фрукти обов’язково мийте.
Слідкуйте за домашніми тваринами, своєчасно проводите профілактику.
Не пийте сиру воду без попередньої фільтрації, кип’ятіння.
Ретельно стежите за особистою гігієною, мийте руки перед їжею.
 
Особливості Ворматіка
 
Ворматік — ефективний безпечний комплекс, звільняє організм від гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності; зменшує інтоксикацію організму і алергічних проявів, викликаних гельмінтами; сезонної допомоги організму в боротьбі з гельмінтами і попередження повторного зараження; підтримує нормальне функціонування органів травлення (печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, кишечника); поліпшує апетит, процесів травлення і всмоктування поживних речовин, вітамінів, мікро- і макроелементів; підвищує загального зміцнення організму.
 
Ворматік застосовують дітям від 3х років і дорослии. Сироп має приємний смак, м’яку дію, добре засвоюється організмом. Протягом 3-4 тижнів його вживання ви не тільки позбудетеся від паразитів, а й усуньте наслідки їх життєдіяльності, відновіть здоров’я. Вагітним жінкам використовувати засіб потрібно з обережністю.