fbpx

РІШЕННЯ ДО ЗАДАЧІ «ЦИСТИТ»

cistit-osen

Багато жінок страждають циститом — досить поширеним захворюванням, яке найчастіше проявляється в сезон застуд і в прохолодну погоду. Нерідко причиною його появи стає недотримання правил гігієни, висока сексуальна активність, рідкісні відвідування туалету.

Деяким жінкам вдається позбутися від нього назавжди, інших же недуга мучить знову і знову. Якщо цистит не виліковний, то в майбутньому можуть виникнути такі ускладнення як нетримання сечі, пієлонефрит, гломерулонефрит і навіть ниркова недостатність.

Для лікування і профілактики циститу ідеально підходять фітопрепарати. Наприклад, Сальвірен — ефективний і безпечний засіб, яке містить строго дозовану кількість активних компонентів (проантоціанідіни журавлини великоплідної, урсоловую кислоту з екстракту трави шавлії і вітамін С).

Складові цих ліків доповнюють і підсилюють ефект один одного, надаючи різнобічну дію на бактерії-збудники циститу. Важливо, що до рослинних компонентів у бактерій не розвивається звикання, тому для застосування Сальвірена не потрібно робити бак посів сечі та інші аналізи. Проантоціанідіни, що містяться в екстракті ягід журавлини великоплідної, яка використовується для виробництва Сальвірена, блокують розмноження хвороботворних бактерій і не дозволяють їм закріпитися на стінках сечового міхура. Завдяки цьому шкідливі мікроорганізми швидко виводяться з організму під час сечовипускання.

Сальвірен — це простий і надійний спосіб допомогти собі в неприємній ситуації.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку