fbpx

ЧИ МОЖНА ЗБЕРЕГТИ ЗІР

95ef5dc173f7d9b09fac6cbf237f799d

Спосіб життя сучасної людини не сприяє підтриманню хорошого зору. Значну частину дня ми проводимо в смартфоні або планшеті, часто читаємо в транспорті, ігноруємо необхідність прийому відповідних добавок. Комп’ютерний синдром — це взагалі бич сучасного людства. Розповімо, що можна зробити для підтримки здоров’я зорової системи, що можна приймати в даних цілях.

Секрети гарного зору

Основний принцип простий — правильне харчування і здоровий спосіб життя. Намагайтеся висипатися, оскільки регулярний недосип негативно позначається на стані зорових нервів, і якість зору помітно падає. Давайте очам відпочинок протягом дня — мова в основному про обов’язкові паузах під час перегляду ТБ, читання, роботи за ПК. Якщо не будете лінуватися і регулярно почнете робити вправи для очей в цих перервах, надасте своєму зору хорошу службу.

Читати книги і дивитися телевізор потрібно в умовах нормального освітлення. Перегляди передачі в темряві дуже шкідливі для очей. Не читайте також лежачи і в транспорті під час його руху.

Негативний вплив на органи зорової системи надає постійна звичка жмуритися. Бонусом до неї йдуть виражені гусячі лапки в області повій. Також пийте вітаміни — для очей корисні вітаміни Е, С, А. Потрібно якомога більше гуляти на свіжому повітрі і просто відпочивати, регулярно відвідувати офтальмолога.

Що у дітей

ВООЗ говорить, що зараз кожна четверта дитина — очкарик, і цей відсоток постійно зростає. Берегти зір потрібно з раннього дитинства. Втративши момент в юності, в дорослому віці дитина зіткнеться з ще більшими труднощами. 

 Рекомендації для дітей прості — прогулянки на свіжому повітрі, відмова від постійного використання гаджетів, збалансована дієта, адекватні навчальні навантаження і постійне чергування занять і відпочинку. Обов’язково потрібно раз на рік відвідувати лікаря — це дозволить своєчасно виявити наявні проблеми і вжити заходів.

Симптоми неприємностей

Серйозні патології зазвичай дають про себе знати нешкідливими симптомами, які ми любимо ігнорувати. Якщо помітили погіршення зору — йдіть до лікаря.

Тривожні дзвіночки, які вимагають негайної лікарської допомоги:
● двоїння картинки;
● різке зниження гостроти зорової функції;
● туман перед очима;
● спотворення предметів;
● плаваючі помутніння;
● ореоли, кола навколо джерел світла;
● почервоніння, біль в очах;
● сухість, відчуття чужорідного тіла.

Також повинні насторожити постійні мігрені, обов’язково звертайтеся до лікаря після травм очей. Іноді наслідки травм дуже і дуже серйозні, але дають знати про себе вони не відразу. Чим раніше ви займетеся питанням, тим краще.

Гаджети — чума 21 століття

Відмовитися від смартфона, телевізора і комп’ютера сьогодні просто нереально, незалежно від віку. Звичайно, гаджети шкідливі, особливо при ігноруванні заходів безпеки. Очі людини постійно будуть перебувати в напрузі, а це незмінно призводить до проблем із зором. По можливості відкоригують частоту, інтенсивність навантажень.

Не так шкідливі для очей монітори ПК, ноутбуки останнього покоління. Можна відрегулювати яскравість на телефоні — це теж важливо. За дітьми варто стежити — чим більше часу вони проводять в обнімку з телефоном, тим, звичайно ж, гірше.

Чим підтримати очі?

Гарний варіант для дітей і дорослих — суспензія Евізіо. Вона може використовуватися як джерело вітамінів Е і А з вираженими антиоксидантними властивостями. Макулярні пігменти зеаксантин, лютеїн теж позитивно впливають на здоров’я очей. Гострота зорової функції поліпшується, підвищується захист від вільних радикалів, перевантажень.

Корисні каротиноїди лютеїну — вони відновлюють сітківку, підвищують комфортність при яскравому сонячному світлі і постійному контакті з блакитними екранами. Добавка Евізіо підійде для профілактики проблем із зором, допомагає боротися з почуттям втоми.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку