fbpx

ПІДТРИМУЄМО ЗДОРОВ’Я ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ ПРАВИЛЬНО

meditaciya

Здорова нервова система — запорука міцного сну і відмінного самопочуття. Для її зміцнення будуть корисні заняття спортом, коригування способу життя, продумана система харчування. Система центральної нервової системи налагоджена, але якщо збивається хоча б один елемент, починаються складності. Розповімо, що потрібно робити для підтримки здоров’я нервової системи, і чому це так важливо.

Вітаміни групи В і свіже повітря

Неврологи кожного пацієнта з проблемами з нервової системи рекомендують починати з:
● прийому вітаміну В (зазвичай в таблетках, капсулах, але є ще варіант уколів);
● прогулянок на свіжому повітрі.

25% кисню поглинають саме мозок і нервові тканини. Центральна нервова система любить свіже повітря, при його нестачі може «давати збої». Щоденний вечерю чи обід прогулянкою протягом години-двох — і багатьох проблем ви не будете знати. Якщо серйозних патологій немає, почніть з малого, часто це працює.

Здоровий сон

Недолік сну завжди негативно позначається на стані нервової системи, клітин мозку. При цьому сам мозок ніколи не спить, але для нормального відпочинку і повноцінної обробки інформації в майбутньому він потребує 8-годинному сні. Це усереднений показник, звичайно, він трохи відрізняється. Якщо весь час недосипати, страждають розумові здібності людини — просто доведений факт.

Спорт і чергування навантажень

Спорт зміцнює опорно-руховий апарат і нервову систему, тобто користь від регулярних тренувань буде всебічною. Головний плюс занять — сильний викид ендорфінів. Людина відволікається від повсякденних проблем, отримує заряд енергії та бадьорості.

Хорошим відпочинком буде зміна діяльності. Якщо активно тренувалися фізично, перейдіть на розумову працю, і навпаки. Метод доступний всім, головне не лінуватися і вчасно нагадувати собі, що пора зайнятися чимось ще. Не чекайте результатів за тиждень, але пару місяців нового способу життя принесуть свої плоди.

Що робити зі стресами

Сучасній людині буде важко, та що там — неможливо — сказати, що він не стресує зовсім ніколи. Але ж постійні психоемоційні навантаження бувають ще більш сильними і шкідливими для здоров’я. Разові конфлікти і складності неминучі, але якщо щось не так практично кожен день, варто переглянути спосіб життя і вжити заходів. Роботу завжди можна поміняти, несприятливі сімейні умови теж не вічні. Бережіть себе — шукайте виходи.

Інфекції теж небезпечні для центральної нервової системи

Бактеріальні, вірусні інфекції несуть загрозу для стану нервових тканин. Тому лікуватися потрібно завжди і у грамотного лікаря, інакше не уникнути ускладнень. Запущені інфекції поширюються на нервові тканини організму і призводять до серйозних порушень зі здоров’ям в цілому.

Підвищений рівень шуму

У великих містах постійно перевищений рівень шуму. Є багато доказів того, що шум від автомобілів на дорогах, постійні гудки і інші звуки негативно впливають на центральної нервової системи. Тут нічого не поміняти, крім переїзду в тихе місце і/або установки значних склопакетів.

Травмы

Черепно-мозкові травми завжди викликають порушення кровообігу в мозку. Це стає причиною крововиливів, порушень психіки, іноді призводить до летального результату. Не заводьте — в перші дні після отримання травми пацієнту можна повноцінно допомогти.

Фломма — натуральна добавка, яка відновить нервову систему, поліпшить якість сну і просто привнесе стабільність у ваше життя. Вона буде корисною для дорослих і підлітків, незамінна при порушеннях сну. Приймають Фломма при дратівливості, нервозності, втрати контролю над собою, підвищеній збудливості, тривожності, депресії, поганої успішності в школі, зниженні працездатності на роботі. Це універсальне, натуральний засіб з швидкою дією, яка не має побічних ефектів.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку