ОСОБЛИВИЙ ПІДХІД ДО СКЛАДНОГО МЕХАНІЗМУ

osobyu-podxod

Як собі допомогти при передменструальному синдромі (ПМС)?

Вже доведено, що в жіночій дратівливості і примхливості під час передменструального синдрому винні гормони, а зовсім не поганий характер, як було прийнято вважати раніше.

Справа в тому, що в другій половині менструального циклу в організмі жінки виникає гормональний дисбаланс: підвищується вироблення естрогену і знижується рівень прогестерону, який виробляється яєчниками. Саме тому за кілька днів до початку менструації ми відчуваємо біль і спазми внизу живота, стаємо дратівливими, мучимося від безсоння, страждаємо від набряків.

Крім цього, в передменструальний період нас часто тягне на солодке, а все тому, що в крові знижується рівень цукру. І чим більше жінка поглинає ласощі, тим ще потужнішим розгорається апетит, а там і неприємні жирові відкладення, висипання… Тому лікарі-дієтологи радять доповнювати свій раціон засобами на основі лікувальних трав, які нормалізують обмінні процеси в організмі.

Феміроуз — негормональний комбіноване рослинний засіб, ефективність якого обумовлена ​​комплексною дією масла вечірньої примули, шафрану, вітамін В6 і Е. До складу активних діючих речовин вечірньої примули входить гамма-ліноленова кислота (ГЛК). Вона відноситься до класу незамінних жирних кислот Омега-6, тобто синтезувати її самостійно організм не може, тому її необхідно вживати з їжею. ГЛК знімає дискомфорт під час ПМС, регулює сам менструальний цикл, допомагає підтримувати в нормі гормональний фон, зміцнює імунітет за рахунок вмісту вітаміну Е, а також зберігає красу і здоров’я шкіри.

Особливу увагу необхідно приділити і екстракту шафрану, який впливає на гормон задоволення (серотонін), тим самим втамовує відчуття голоду, пригнічуючи апетит, не дозволяє переїдати, зберігає вагу і фігуру в нормі.
А ось підняти настрій, нормалізувати сон, зробити жінку більш спокійною і врівноваженою здатний вітамін В6. Приймати Феміроуз необхідно по одній капсулі двічі в день за два тижні до початку менструального циклу. Що ви отримаєте? Неприємні прояви ПМС більше не турбувати вас!