НОВОРІЧНІ СВЯТА: ВІДНОВИТЬ БЕТАРГІН

noviu_god

Новорічні свята — це річки алкоголю і море шкідливої ​​їжі. Незрозуміло навіть, що гірше, але в поєднанні ці чинники дають гарантований ефект. Після закінчення свят багато хто скаржиться на погане самопочуття, втома, болі в животі, розлади стільця, проблеми з травленням.

Сніданок повинен бути здоровим

Хоча після великого застілля апетиту немає, поснідати потрібно. Не варто голодувати, відразу обмежувати прийоми їжі, інакше апетит посилиться, а шлунок отже вже розтягнувся. Ваше завдання — не покарати себе на обжерливість, а м’яко вийти зі свят без шкоди для здоров’я. Сніданок повинен бути вуглеводним і білковим, містити близько 400 калорій.

Ферменти від переїдання не допоможуть

Реклама робить свою справу, і під новорічні салати ми починаємо їсти ферменти — адже обіцяють, що вони врятують у разі переїдання або хоча б полегшать стан. Лікарі кажуть, що ферменти ніяк не допоможуть вам від симптомів переїдання, тому не витрачайте гроші і не тіште себе марними надіями. Чи не хочете мучитися — їжте помірно і побільше пийте води, трав’яного чаю за столом.

Поверніть організму рідину

Це особливо актуально після зловживання алкоголем. Похмілля — ні що інше як дефіцит рідини, і самопочуття поліпшиться тільки в тому випадку, якщо цей дефіцит відновити. Пийте те, що більше подобається, — солодкий чай, воду, сік. Алкоголем «лікуватися» дуже небажано.

Радикальним дієтам — ні

Особливо після свят. Починайте харчуватися акуратно, збалансовано, стежте за тим, щоб в раціоні вистачало вуглеводів, жирів, білків та інших цінних речовин. На столі обов’язково повинні бути каші, м’ясо, овочі, фрукти. Після свят не налягайте на все шкідливості відразу, обов’язково стежте за обсягами порцій. В цілому харчування має бути продуманим і різноманітним. Радикальні дієти тільки додатково зіб’ють ритм життя, організм не буде отримувати повний набір цінних речовин. Схуднути на них можна, але потім скинуте часто так само легко повертається.

Чим вам допоможе Бетаргін

БАДи за умови правильного підбору і грамотного вживання здатні істотно поліпшити стан здоров’я. Бетаргін — джерело бетаїну, аргініну, він використовується в цілях відновлення порушеної функції гепатобіліарної системи, дає організму необхідні вітаміни, мікроелементи, прискорює процес регенерації клітинних структур печінки.

Основна діюча речовина — аргінін, а саме амінокислота, яка бере участь в процесах біосинтезу білка, метаболізму сечовини, прискорює виведення продуктів розпаду, відповідає за детоксикацію печінки. Аргінін — дуже важлива складова процесу біосинтезу оксид азоту, підтримує баланс, має виражений антиоксидантний ефект. Бетаїн — ліпотроп, він бере безпосередню участь в транспорті тригліцеридів, біосинтезі фосфоліпідних з’єднань, утилізації, окисленні жирів. Додатково бетаїн запобігає жировій дистрофії структур печінки, знімає запалення, зменшує вміст гомоцистеїну, мінімізує тромбоутворення.

Іони цитрату нормалізують травну функцію при високій кислотності, зменшать ацидоз, усунуть прояви диспепсії, часто турбують на тлі патологій печінки. Бетаргін — ідеальний засіб при порушеннях роботи печінки на тлі вірусних гепатитів, гепатоз, цирозів.