fbpx

НЕПРЯМІ ОЗНАКИ ІНВАЗІЙ

women-3673977_960_720

У людському організмі може мешкати близько 250 різновидів паразитів — починаючи від дрібних черв’ячків і закінчуючи метровими гігантами. Хоча найчастіше глисти облюбовують кишечник, можуть вони вражати також легкі, м’язи, печінку, суглоби, стравохід, спинний, головний мозок, очі. Вплив на організм гельмінти надають вкрай руйнівний. Навіть найбільш безневинні різновиди стають причиною хронічних інтоксикацій, отруюють організм, деякі екзотичні паразити здатні викликати летальний результат.

Шляхи зараження

У 90% в розвитку гельмінтозів винні брудні руки — мийте їх з милом після того, як берете в руки гроші, відвідуєте туалет, приходьте з вулиці додому. Фрукти, овочі промивайте гранично ретельно, оскільки вони можуть заражатися під час вирощування, доставки, зберігання. Брудна вода — теж один з основних джерел зараження, тому не пийте з неперевірених джерел. Купання в підозрілих водоймах — потенційний ризик зараження токсокарами, аскаридами.

Клінічна картина

Перший і найпопулярніший діагностичний метод — бактеріоскопія калу, тобто зішкріб зі входу в задній прохід. Точні результати ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо паразити недавно відклали яйця. Бажано здавати тест тричі, можна на повний місяць, так як в цей період паразити особливо активні.
Імуноферментний метод або дослідження крові показує антитіла на гельмінтів. При підвищенні вмісту еозинофілів в кілька разів говорять про присутність активних паразитів. Коли значення вдвічі більше, ніж повинні бути, контакт з гельмінтами був, але організм сам відбив атаку, специфічне лікування не потрібне.
Комп’ютерна діагностика — теж ефективний спосіб по виявленню паразитів, але застосовується він не часто. Біорезонансні коливання апарату показують в районі 20 видів популярних гельмінтів. Аналогічні результати дає діагностика по Фоллю. Хоча імунологи кажуть, що гельмінти діагностують у більшості людей. Допомагає планова профілактика кожні 6-12 місяців із застосуванням універсального засоба Вормітел. Сироп Вормітел можна давати дорослим і дітям, він не викликає побічних ефектів і допомагає проти широкого переліку гельмінтів. Також можна застосовувати натуральні продукти на кшталт гарбузового насіння, гірких трав, часнику, цибулі. Вони мають мінімум протипоказань, можуть застосовуватися при патологіях печінки.

Головні зовнішні ознаки гельмінтозів

нудота вранці, яка чергується з гострими нападами голоду
розлади стільця (метеоризм, запори, здуття)
постійні застуди, інфекції та інші ознаки погіршення імунітету
безпричинне підвищення температури тіла
ламкість нігтів, випадіння волосся
висип, почервоніння, свербіж
слабкість, втома, нервозність
м’язові болі

Про важливість відновлення після лікування гельмінтозів

Організм після інтоксикацій ослаблений, схильний до дії інфекцій. Токсини негативно впливають на склад крові, роботу внутрішніх органів. Саме тому важливою складовою схеми лікування глистових інвазій є відновлення організму. У Вормітелі натуральні компоненти, які виводять токсини, очищають кров. Можуть бути корисні такі методи як магнітотерапія, пресотерапія. Вони покращують відтік лімфи, нормалізують тиск, знижують ступінь в’язкості крові, відновлюють нормальний метаболізм, зменшують вміст холестерину.

Бажана після дегельментізаціі дієта. Замініть соки, газовану воду на трав’яні чаї та інші корисні для здоров’я напої. Пийте побільше чистої води – це прискорить виведення залишків метаболітів після інвазій. Пройдіть комплексне обстеження здоров’я — можливо, буде потрібно лікування хронічних захворювань, загальне оздоровлення організму, вітамінотерапія.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку

Приєднуйтесь до наших підписників!

Хочете одним з перших дізнаватися про наші новинки, акції та отримувати цікаву інформацію з нашого Блогу?