fbpx

НАЙЧАСТІШІ ПРОБЛЕМИ З ПЕЧІНКОЮ: КЛАСИФІКАЦІЯ

AACZhFU

Печінка — головний фільтр організму, орган, якому постійно доводиться витримувати чималі навантаження. Саме тому проблеми з печінкою не рідкість, і важливо вміти вчасно розпізнавати їх. Пропонуємо вам детально розглянути основні групи захворювань, щоб зрозуміти, коли і які заходи потрібно приймати для їх лікування.

Інфекційні захворювання печінки відносяться до запальних. Найчастіший варіант — гепатіт А чи хвороба Боткіна, але є й інші варіанти. Перші ознаки багато в чому схожі на грипозні — зростає температура тіла, помітно погіршується самопочуття. Діагноз стане очевидним після початку желтушки. Куди небезпечніше форми В і С — вони в занедбаному вигляді викликають рак печінки, цироз, чреваті летальним результатом. При своєчасній грамотній терапії посилення стану здоров’я можна уникнути.

Печінка ще називають жировим депо, оскільки саме в гепатоцитах відбуваються процеси жирового обміну. Клітини залози мають високу чутливість до метаболічних порушень, в результаті може розвиватися ожиріння печінки або жировий гепатоз. Крім змін в раціоні, викликати проблеми з обміном речовин можуть деякі захворювання — хвороба Крона, діабет, алкоголізм.

Одна з важливих завдань печінки — очищення крові від токсинів. Але є речовини, з якими клітини справляються погано. Токсичні ураження розвиваються гостро, але сам перебіг патологічного процесу може бути фактично безсимптомним.

В результаті скупчення токсинів в клітинах порушуються метаболічні процеси, розростається жирова тканина, розвиваються запалення і некрози. Фінальна стадія — цироз. Іноді токсини викликають серйозні проблеми з кровообігом, і це негативно впливає на стан сполучної тканини в цілому. Насторожити повинні болю в боці праворуч, які починаються в результаті різкого збільшення органу в розмірах. Вірогідні загальні ознаки інтоксикації — зростання температури тіла, погіршення самопочуття, блювання, нудота.

Бувають добро- і злоякісними. Доброякісних набагато більше, але і фіброми, гемангіоми, ліпоми можуть призводити до необоротних змін. До доброякісних відносять кісти. Симптомів може довгий час не бути, але пухлина в будь-якому випадку буде розростатися, збільшуватися в розмірах, і до чого це призведе, велике питання. Рак печінки зазвичай стає наслідком метаболічних, інфекційних порушень, що не лікувалися належним чином.
Злоякісні пухлини завжди супроводжуються слабкістю, втратою апетиту, погіршенням загального самопочуття. В майбутньому орган буде тверднути, болісно реагувати на пальпацію. Можлива жовтяниця.

Нагадуємо, що ставити діагноз і призначати лікування повинен тільки досвідчений фахівець. Оскільки симптоми в більшості своїй не специфічні, людина довгий час може взагалі не розуміти, що щось не так або в зоні небезпеки саме печінку. При несвоєчасному лікуванні шанси на успішне одужання різко знижуються, тому так важливо вчасно вжити заходів. Відмінні результати в комплексній терапії печінки дає добавка Бетаргін. Це безпечний ефективний БАД, який можуть приймати дорослі і діти. Ми продаємо його з гарантією оригінальності і за чесною ціною.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку