fbpx

«КОМФОРТНА АДАПТАЦІЯ»

komfortnaya-adaptaciya

У нашому суспільстві клімакс сприймають навіть не як фізіологічну зміну, а як хвороба. Жінки всіляко не хочуть усвідомлювати наближається вік, коли кількість статевих гормонів в організмі стрімко зменшується, а функція яєчників згасає. Тривати цей процес може досить довго — від 8 до 10 років, і в підсумку статевих гормонів не залишається зовсім.

Здогадатися про те, що трапилося клімаксі дуже просто. Жінка остаточно перестає вагітніти, так що оберігатися під час занять сексом їй не потрібно. Щомісячні менструації її теж більше не турбують, можна економити на гігієнічних прокладках. Так, це плюси, але є і серйозний мінус, який називається клімактеричним синдромом.

Початок клімаксу проявляється частою плаксивість, дратівливістю, емоційною лабільністю, нічною пітливістю, підвищеним серцебиттям. Пізніше розвиваються сексуальні порушення, нетримання сечі, сухість шкіри, слизових, випадання волосся, потім вже і гіпертонія, атеросклероз, остеопороз.

Для облегчения неприятных и болезненных ощущений во время климакса рекомендуют использовать препараты двух основных групп: натуральные фитоэстрогены или средства заместительной гормональной терапии (ЗГТ). ЗГТ имеет ряд противопоказаний и тяжелых побочных эффектов, поэтому в качестве альтернативных методов лечения признание получили фитоэстрогены.

Засіб Фемінорм® — це фітоестрогенів комплекс, який в своєму складі містить екстракт шишок хмелю, масло примули і вітаміни К2, Д3, В6. Фітоестрогени шишок хмелю м’яко і безпечно коригують гормональний фон жінки, знижують припливи, пітливість, дратівливість, нормалізують сон і настрій. Комплекс масла примули і вітамінів позитивно впливає на стан волосся, шкіри, нігтів, стабілізує вагу, до того ж нормалізує артеріальний тиск і сприяє зниженню ризику інфаркту, інсульту, остеопорозу. Перераховані позитивні ефекти Фемінорм® сприяють комфортному самопочуттю і підвищенню впевненості в собі при клімаксі.

Данные не найдены

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку