fbpx

ЦІКАВЕ ПРО БАДи

BADu-pit

Абревіатура БАД розшифровується як біологічно активні добавки.

Це поєднання певних речовин, які приймають разом з їжею. Вони містять корисні елементи, благотворно впливають на організм людини.

Види БАДів за складом і призначенням можна виділити 4 групи речовин:

Нутріцевтики — добавки, дія яких спрямована на корекцію хімічного складу продуктів. Вони містять білки, вуглеводи, жири, вітаміни, мінеральні речовини, амінокислоти, харчові волокна.

Парафармацевтики — найбільш наближені за дією до ліків. Їх основна функція – регуляція процесів життєдіяльності людини.

Еубіотики — добавки, що містять живі мікроорганізми або їх метаболіти. Найчастіше застосовуються для підтримки травної системи: регулювання мікрофлори шлунка, профілактика хвороб, відновлення після використання антибіотиків.

Вітамінно-мінеральні комплекси. Назва групи говорить сама за себе. Найчастіше вони входять до складу будь-якого виду БАДа, але іноді зустрічається і в чистому вигляді.

Ставлення до біологічних добавок в різних країнах. Потік неякісних товарів від виробників, які шукають лише наживи, сформував неоднозначна думка з цього приводу.

Так як добавки не є лікарським засобом, до них не пред’являють особливих вимог і не піддають попередніми перевірками. У зв’язку з цим в США, наприклад, діє закон, згідно з яким БАД може продаватися, якщо він не отруйний, що не проголошений ліками і не має скарг від споживачів. У Німеччині з цією справою суворіше. Там більшість добавок можна придбати лише в аптеці і за рецептом від лікаря. У Великобританії вирішили проблему інакше.

Дозволено продаж БАДів тільки вітчизняного виробництва. Але, щоб відкрити таку фірму, необхідно мати диплом фармакологи або лікаря. В Японії добавки споживає майже 80% населення.

До слова, в цій країні найвища тривалість життя.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку