fbpx

ІМУНІТЕТ: ВІДНОВЛЮЄМО, ПІДНІМАЄМО, ЗМІЦНЮЄМО

Children with oranges. Happy little girl and boy with fruit at home.
Організм людини повноцінно функціонує тільки тоді, коли здатний до гармонійної взаємодії зі світом мікробів. У деяких випадках саме імунітет стає рятувальником, захищає від мікробів і серйозних проблем зі здоров’ям. Хороший імунний захист — найкраща гарантія того, що небезпечний мікроб не пройде далі, ніж повинен. Якщо з нею щось не так, людина починає постійно боліти, вилазять хронічні проблеми.

Як зрозуміти, що щось не так

Стан імунітету багато в чому залежить саме від здоров’я в цілому плюс зовнішніх факторів. Ці фактори можуть чинити негативний або позитивний вплив на імунітет.

Зрозуміти, що щось пішло не так, можна не тільки за постійними болячками, а й:
● тривалого загоєнню ран, порізів;
● важкому перебігу звичайних простуд;
● частою слабкістю;
● блідості шкіри;
● появи гнійних висипань;
● збільшення лімфовузлів.

Кожен симптом вказує на зниження імунітету, якщо їх декілька, ситуація ще гірше. Не сподівайтеся, що проблема вирішиться сама — вживайте заходів. Це дозволить відновити здоров’я, поліпшити самопочуття і запобігти появі серйозних проблем в майбутньому.

Причини

Імунна система — дуже складна структура, зниження її статусу викликає цілий перелік чинників. Зазвичай захист організму погіршується на тлі важких травм, серйозних операцій и захворювань. Нерідко низький імунітет розвивається на тлі глистових інвазій і важких уражень печінки.

Саме тому діагностика здоров’я часто виходить тривалої, вимагає комплексних обстежень. Ваше завдання — знайти першопричину і усунути її. Тільки такі заходи дадуть довготривалі результати.

Також враховуйте спосіб життя. Шкідливі звички, поганий сон, недостатнє харчування, постійні інтоксикації, проживання в місцях з високим рівнем радіації в рази підвищують ризики виникнення проблем з імунітетом.

Що можна зробити прямо зараз?

Бівел може бути використаний для підтримки імунної системи організму і здоров’я в цілому. Завдяки унікальному поєднанню вітаміну D3, вітаміну С, сухого ферментату з дріжджів EpiCor® та цинку, зростає опірність організму до сезонних інфекцій. Клітини отримують надійний захист від так званого оксидативного стресу.

Сухий ферментат підтримує метаболізм на клітинному рівні, буде корисний для підтримки здоров’я слизових в разі контакту з алергенами. Бівел підвищує опірність імунної системи до застуд, знижує ступень прояву алергії.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку