fbpx

FAQ

Доброго дня! Чи можна Бетаргін додавати в сок чи суміш, дитина відмовляється так пити.
Добрий день! Якщо дитина відмовляється пити розчинений у воді Бетаргін, можна розвести його в тому напої, який п’є дитина із задоволенням, Бетаргін не змінить його смак, це може бути компот, відвар сухофруктів, сік або трав’яний чай. Змішувати його з твердою їжею не варто.
Пропили Бівел курсом 24 дні за рекомендацією лора. Приємний смак та запах. Через який час можна повторити курс.
Доброго дня. Бівел можна приймати до 3 місяців. Відновити прийом можна за потребою, у сезон захворювань чи у будь-який інший сезон для профілактики.
Доктор порадив від колік Мамалак. Але препарат ферментний, чи не викличе він звикання? Чи не зашкодить?
Мамалак не викликає звикання, все зайве транзитом виводиться, він не всмоктується, тому не впливає на вироблення власного ферменту.
Почали давати дитині мамалак. Живіт сильно здувся. Чи може бути це наслідком прийому цього препарату.
Мамалак навпаки прибирає здуття, кольки і бродіння. Тільки давати його потрібно з кожним годуванням. Пропускати прийом не можна, молоко або суміш почнуть бродити і здувати живіт
Чи мають таблетки Фогістин смак?
Так мають, апельсиновий смак.
Чи можна приймати таблетки Фогістин дітям?
Так, можна приймати з 6-ти років.
Чи є обмеження прийому таблеток Фогістин для водіїв?
Ні немає, таблетки Фогістин не викликають сонливості.
Чи треба запивати таблетки Фогістин?
Ні, таблетки Фогістин – це перші жувальні таблетки від алергії в Україні.
Чи можно повторювати курси прийому Когнітіум?
Так, в залежності від тяжкості захворювання і тривалості курс можно або продовжити після 30 днів прийому або використовувати при виникненні повторів патології.
Як довго можно приймати Когнітіум?
Когнітіум приймають по 1 ампулі 2-3 рази на день протягом 10-30 днів.
Як приймати Когнітіум?
Когнітіум питні ампули. Можна приймати нерозведеними, але за необхідністю можно розчинити у 100 мл питної води і приймати незалежно від прийому їжі. Приймають по 1 ампулі 2-3 раз на день.
Чи можно повторювати курси прийому Аксотроф?
Так, в залежності від тяжкості захворювання і тривалості курс можно або продовжити після 20 днів прийому або використовувати при виникненні повторів патології.
Як довго можно приймати Аксотроф?
Аксотроф приймають по 1 ампулі 1 раз на день протягом 20 днів.
Як приймати Аксотроф?
Аксотроф питні ампули. Можна приймати нерозведеними, але за необхідністю можно розчинити у 100 мл питної води. Приймати по 1 ампулі 1 раз на день.
Нам 4 місяці як правильно сходити з мамалака.
Мамалак скасовують поступово, спочатку зменшуючи дозу вдвічі при кожному прийомі, потім приймаючи через одне годування, спостерігаючи за поведінкою дитини. При відсутності проявів лактазной недостатності, Мамалак можна скасувати повністю.
Приймаємо мамалак, але з’явилася червоний висип. Мамалак може бути її причиною? Правильне харчування дотримуємося.
На Мамалак взагалі не спостерігається висипу, але на будь-який препарат може бути індивідуальна непереносимість. Може що додали в харчування, може косметику уходову поміняли або порошок пральний.
Підкажіть, який має бути проміжок між курсами прийому Бетаргін в цілях поліпшення роботи печінки.
Курс прийому Бетаргін може бути від 1-го до 3-х місяців безперервного прийому. Такі курси бажано повторювати два рази в рік з метою покращення функціонування печінки.
При лікуванні печінки скільки разів на рік можна проводити курс лікування Бетаргіном і який проміжок між курсами?
Це залежить від тривалості курсу лікування та захворювання. В середньому, після 1 місяця лікування роблять перерву в 1 місяць і після повторних аналізів при необхідності лікування продовжують.
При ерозивному гастриті можна приймати Артижель? Також є проблеми з жовчним!
В період загострення даного стану краще утриматися від прийому будь-яких засобів, які містять артишок.
Підкажіть, після проходження курсу 4 тиждні прийому Артижель коли знову можна повторити курс ?
Курс прийому Артижель може бути від 4-х до 6-ті місяців. Такі курси бажано повторювати 2-3 рази на рік.
Підскажіть будь-ласка, дитині 3,6, лікар назначив Гіалеру по половині стику 3 рази на добу, хтось давав дітям менше ніж за 6 років ?
Так як в інструкції зазначено з 6 років, рекомендується дотримуватися даних рекомендацій.
Підкажіть будь ласка, чи можна приймати Гіалеру 3 тижні, лікар так призначив? Скільки за тривалістю можна приймати?
Курс прийому 2-3 тижні. Можна приймати Гіалеру ситуаційно при виникненні потреби (поява іжогі).
Бетаргін можно зберігати в холодильнику?
Добрый день. Згідно з інструкцією Бетаргін рекомендовано зберігати при кімнатній температурі не вище 25°С.
Чим відрізняються Зафакол і Зафакол 3D?
Зафакол 3D це вдосконалена формула Зафакола, до складу якого включили вітамін D3. У дослідженнях останніх років продемонстровано його вплив на стан кишечника, імунітету і організму в цілому. З дефіцитом вітаміну D пов’язують розвиток не тільки рахіту, а й запальних захворювань кишечника і колоректального раку. Зафакол 3D більш ефективно допомагає впоратися з такими симптомами як: спазми, дискомфорт, розлад шлунку (діарея або запор), біль, здуття.
Якщо я годую надто часто… буває кожних пів години… то скільки крапель Мамалака давати дитині 1.5 місяця… я даю поки що 6 крапель… чи може більше треба?
За розрахунками на 30 мл молока потрібно 1,5 краплі. Все залежить від кількості молока, яке з’їдає дитина за одне годування. Треба кілька разів зважити дитини до і після годування, щоб визначити скільки він випив молока, потім на кожні 30 мл додати 1,5 краплі.
Можна давати разом, мамалак і біогаю?
Так можна. Мамалак сумісний з пробіотичними препаратами.
Як застосовувати Гіалеру? Скільки разів на день?
Згідно з інструкцією Гіалеру приймати по 1 стику після їжі, а також в разі необхідності, перед сном.
Чи можна дитині в 2 роки Вормітел? Якщо так то по якій схемі?
Вормітел за інструкцією з 3-х років або за рекомендацією лікаря.
Чи можна давати Мамалак дитині 5 місяців в якої непереносимість лактози? Чи він тільки до 4 х місяців допомагає?
Можна і далі давати Мамалак краплі. А можна після 5 місяців давати Мамалак капсули 7 мг, так буде вигідніше і зручніше.
Чи можна давати разом з Еспумізаном або Боботиком?
1. З Еспумізаном — можна поєднувати, у них різні механізми дії. 2. З Боботиком — можна в перші дні давати спільно, так як Мамалак запобігає виникненню кольок, розщеплює потрапившу глюкозу, а та, що вже раніше потрапила і сбродилася — поки ще турбує малюка, тому можна поєднати.
Яке дозування? Глутаргін 750 мг на 1 капсулу. А бетаргін скільки мг аргініну?
Згідно з інструкцією в 1 скляному контейнері/стікі/саше 1 грам дорівнює 1000 мг аргініну.
У малюка почався запор, чи вплинув на це МАМАЛАК?
Мамалак краплі не викликають запорів. Він може усунути діарею, якщо вона була викликана бродінням молока, а далі просто розщеплює молоко або суміші, для їх кращого всмоктування. Але запори не викликає. Можливо, змінили або додали щось в харчування.
Не допомогло. Пропили пляшечку Мамалак, без результатно.
При дотриманні правильного дозування Мамалак ефективно усуває кольки. Якщо кишкові кольки не проходять, необхідно проконсультуватися з лікарем. Можливо, у дитини індивідуальна непереносимість компонентів.
Підкажіть, в який час доби краще приймати Сальвірен? Чи не буде проблем, якщо його пити увечері?
Ви можете приймати Сальвірен в будь-який час доби. Якщо є можливість, то заплануйте прийом на вечірній час. Вночі, під час сну, виникає застій сечі і створюється сприятлива ситуація для розмноження хвороботворних бактерій. Однак Ви можете не побоюватися проблем — екстакти шавлії, що входить до складу Сальвірен, м’яко стимулює діурез, але не викликає мимовільного сечовипускання.
Що таке Аргінін?
Аргінін — це амінокислота, яка бере участь в біосинтезі білка і в метаболізмі сечовини, сприяє виділенню кінцевих продуктів розпаду білка, посилює детоксикаційну функцію печінки.
Як Мамалак допомагає уникнути здуття і бурчання при вживанні молока і молочних продуктів?
Непереносимість молока спостерігається у кількох мільйонів людей по всьому світу. Причиною цьому — недостатнє вироблення або повна відсутність кишкового ферменту лактази, який сприяє травленню і засвоєнню молока і молочних продуктів. У ранньому дитячому віці непереносимість молока часто проявляється дитячими коліками, в більш старшому віці і у дорослих людей — це біль і важкість у животі після порції морозива, здуття після пари ложок сиру, рідкий стілець після склянки молока. Мамалак містить натуральний фермент лактази, який дозволяє повноцінно включати в свій раціон молоко і молочні продукти, допомагає їх переварюванню і засвоєнню і сприяє усуненню симптомів їх непереносимості.
Мені порекомендували Бетаргін при похміллі, а як правильно застосовувати — до алкоголю або на наступний день, коли вже похмілля підступає?
Якщо прийняти Бетаргін до вживання алкоголю, то це значно зменшить похмільний синдром, знизить токсичне навантаження на організм і захистить печінку від його шкідливого впливу. Потрібно прийняти 2 ампули або стікі/саше, розведених в склянці води, перед вечіркою. Якщо до банкету Бетаргін прийняти не вийшло, можна зробити це і після в такій же дозі — 2 ампули або стікі/саше на 1 склянку води. Якщо похмільний синдром виражений значно — це може бути сигналом погіршення роботи печінки, в такому випадку рекомендують приймати Бетаргін по 1 ампулі або стіку/саше, розведеною в половині склянки води, 3 рази на день ще 2-3 дні, щоб нейтралізувати і вивести з організму всі шкідливі продукти розпаду алкоголю.
У чому особливість пробіотика Лацідокап?
Лацідокап — пробіотик в краплях, який містить корисні лактобактерії та спеціально розроблений для малюків з перших днів життя для захисту мікрофлори кишечника з першого дня прийому антибіотиків, при дисбіозах, кишкових кольках, зниження імунітету. Лацідокап не містить консервантів і тому, на відміну від інших пробіотиків готується безпосередньо перед вживанням, що дозволяє зберегти високу активність бактерій. Для приготування розчину достатньо висипати вміст стіку в пляшечку з масляним розчином і ретельно збовтати до утворення однорідної суспензії. Градуйована піпетка дозволяє легко набрати 1 мл готової суспензії, що відповідає добовій дозі, і дати дитині 1 раз на день. Готова суспензія зберігається при кімнатній температурі, що забезпечує мамам зручність у використанні.
Підкажіть, будь ласка, в яких ситуаціях приймати Сальвірен, щоб уникнути повторення циститу?
Основна причина розвитку циститу — це бактеріальна інфекція. Тому після будь-яких ситуацій, коли підвищується ймовірність попадання бактерій в організм або знижуються захисні сили організму, доцільно прийняти Сальвірен. До таких ситуацій належать, наприклад, переохолодження, плавання в басейні, купання у відкритих водоймах, фізична близькість, запальні захворювання органів малого таза.
Синові 2 роки, призначили Бетаргін по 2 мл 2 рази на день. Як довго можна зберігати розкриту ампулу?
Відкрита ампула Бетаргіна зберігає 100% ефективності протягом доби. Щоб залишкова кількість добавки не пропадало, Ви цілком можете використовувати Бетаргін з профілактичною метою. Оскільки він сприяє поліпшенню всіх функцій печінки: очищенню від токсинів, відновленню клітин печінки, прекрасно регулює жировий обмін і т.д. Бетаргін можна використовувати не тільки для усунення проблем зі здоров’ям, але і для профілактики захворювань печінки і серцево-судинної системи.
Чим відрізняються краплі Мамалак від інших «засобів від кольок»?
У більшої половини дітей основною причиною кишкових кольок є дефіцит ферменту лактази, який сприяє засвоєнню материнського молока або молочної суміші. Це відбувається внаслідок незрілості ферментативних систем шлунково-кишкового тракту у дітей грудного віку. Мамалак містить фермент лактази рослинного походження і усуває основну причину виникнення кишкових кольок на відміну від безлічі інших «засобів від кольок», які є хімічними речовинами і діють тільки на бульбашки газів.
Чи можна приймати Cальвірен з антибіотиками?
Якщо в інструкції до антибіотика або іншому лікарського засобу відсутня вимога приймати його окремо від урсолової кислоти, екстракту журавлини або вітаміну С, то Ви можете поєднувати прийом Сальвірена і лікарського засобу.
Що краще використовувати саше або ампули? Або особливої різниці немає?
Склад ампул і саше АБСОЛЮТНО однаковий, ефект можна порівняти. Просто саше — це більш сучасна форма випуску, в деяких ситуаціях зручніше для пацієнта — не б’ється, можна взяти з собою в дорогу, у відрядження, нетравматична при використанні, можна транспортувати безпечно і т.д. Якщо немає з собою рідини, Бетаргін можна випити прямо з саше (стіку). В іншому різниці між двома формами немає.
Навіщо приймати Сальвірен, якщо можна з’їсти ягоди журавлини або випити журавлинний морс?
Ягоди журавлини або журавлинний морс містять невелику і, що найважливіше, невідому кількість проантоціанідинів (проантоціанамі). У той же час встановлено, що для ефективного захисту стінок сечового міхура від бактерій в організм має надійти 36 мг проантоціанідинів журавлини. У Сальвірені використовується стандартизований по проантоціанідіни екстракт журавлини — це значить, що в кожній капсулі гарантовано міститься однакова кількість цієї речовини. Крім того, до складу Сальвірена входить екстракт шавлії, стандартизований по урсоловій кислоті — основному активної речовини, яке ефективно попереджає повторні випадки циститу.
Яка різниця між Мамалак в капсулах №30 та №90?
На ринку є Мамалак капсули в 2-х дозуваннях. Мамалак 30 мг (3000 Од), Мамалак 7 мг (700 Од) Початкова доза ферменту (750 Од на 100 мл молока), тобто ¼ капсули Мамалак №30, 700 Од. Початкова доза ферменту (700 Од на 100 мл молока), тобто 1 капсула. Приймається Мамалак з народження (дозувальна таблиця в інструкції). Кількість залежить від об’єму споживаного молочного продукту. Тому до 2-х років, як правило, вважають за краще дозу 7 мг, після 2-х років дозу 30 мг. З метою економії, можна взяти дозу 30 мг і з народження, просто ділити капсулу на 4 частини.
Чим відрізняється Бетаргін від L-Бетаргіна?
L-Бетаргін, на відміну від всім відомого Бетаргіна, де в складі бетаїн і аргінін, додатково містить L-карнітін — вітаміноподібні речовини, які беруть участь в утилізації жирних кислот, перетворенні жиру в енергію, а відповідно покращує метаболічні процеси в печінці, серці та м’язах.
З якого віку можна приймати Флего?
Згідно з інструкцією Флего — дорослим (після 14 років). Висновок, видане МОЗ України по Флего 31.07. 2017 інформує, що призначення до 14 років можливо за погодженням з лікарем.
Мануро — це антибактеріальний засіб?
Мануро — це не антибіотик, але за силою дії речовини, яка в нього входить (D-маноза) прирівнюється до антибіотика! D-маноза, на відміну від антибіотиків, не впливає на природну мікрофлору сечовивідних шляхів, а тільки на патогенну. Чи не метаболізується в організмі людини, абсолютно безпечна і не має побічних ефектів. У мікроорганізмів (E.coli) які викликають найчастіше запалення слизової сечовивідних шляхів (цистит) не розвивається стійкість до D-манози, її використання буде ефективно раз по раз. Після прийому попереджає дисбактеріоз і виникнення грибкових інфекцій (молочниці).

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку

Задати питання

Доставка «Meest» – від 2-х до 4-х днів
Важливо!!!

При отриманні товару обов’язково перевіряйте відповідність, цілісність і комплектацію! Якщо виникли проблеми — обов’язково проінформуйте менеджера в день отримання!

Приєднуйтесь до наших підписників!

Хочете одним з перших дізнаватися про наші новинки, акції та отримувати цікаву інформацію з нашого Блогу?