FAQ

Підкажіть, в який час доби краще приймати Сальвірен? Чи не буде проблем, якщо його пити увечері?
Ви можете приймати Сальвірен в будь-який час доби. Якщо є можливість, то заплануйте прийом на вечірній час. Вночі, під час сну, виникає застій сечі і створюється сприятлива ситуація для розмноження хвороботворних бактерій. Однак Ви можете не побоюватися проблем – Екстакти шавлії, що входить до складу Сальвірен, м’яко стимулює діурез, але не викликає непроізволького сечовипускання.
Що таке Аргінін?
Аргінін – це амінокислота, яка бере участь в біосинтезі білка і в метаболізмі сечовини, сприяє виділенню кінцевих продуктів розпаду білка, посилює детоксикаційну функцію печінки.
Як Мамалак допомагає уникнути здуття і бурчання при вживанні молока і молочних продуктів?
Непереносимість молока спостерігається у кількох мільйонів людей по всьому світу. Причиною цьому – недостатнє вироблення або повна відсутність кишкового ферменту лактази, який сприяє травленню і засвоєнню молока і молочних продуктів. У ранньому дитячому віці непереносимість молока часто проявляється дитячими коліками, в більш старшому віці і у дорослих людей – це біль і важкість у животі після порції морозива, здуття після пари ложок сиру, рідкий стілець після склянки молока. Мамалак містить натуральний фермент лактази, який дозволяє повноцінно включати в свій раціон молоко і молочні продукти, допомагає їх переварюванню і засвоєнню і сприяє усуненню симптомів їх непереносимості.
Мені порекомендували Бетаргін при похміллі, а як правильно застосовувати – до алкоголю або на наступний день, коли вже похмілля підступає?
Якщо прийняти Бетаргін до вживання алкоголю, то це значно зменшить похмільний синдром, знизить токсичне навантаження на організм і захистить печінку від його шкідливого впливу. Потрібно прийняти 2 ампули, розлучених в склянці води, перед вечіркою. Якщо до банкету Бетаргін прийняти не вийшло, можна зробити це і після в такій же дозі – 2 ампули на 1 склянку води. Якщо похмільний синдром виражений значно – це може бути сигналом погіршення роботи печінки, в такому випадку рекомендують приймати Бетаргін по 1 ампулі, розведеною в половині склянки води, 3 рази на день ще 2-3 дні, щоб нейтралізувати і вивести з організму всі шкідливі продукти розпаду алкоголю.
У чому особливість пробіотика Лацідокап?
Лацідокап – пробіотик в краплях, який містить корисні лактобактерії та спеціально розроблений для малюків з перших днів життя для захисту мікрофлори кишечника з першого дня прийому антибіотиків, при дисбіозах, кишкових кольках, зниження імунітету. Лацідокап не містить консервантів і тому, на відміну від інших прибутків, готується безпосередньо перед приготуванням, що дозволяє зберегти високу активність бактерій. Для приготування розчину достатньо висипати вміст стіки в пляшечку з масляним розчином і ретельно збовтати до утворення однорідної суспензії. Градуйована піпетка дозволяє легко набрати 1 мл готової суспензії, що відповідає добовій дозі, і дати дитині 1 раз в день. Готова суспензія зберігається при кімнатній температурі, що забезпечує мамам зручність у використанні.
Підкажіть, будь ласка, в яких ситуаціях приймати Сальвірен, щоб уникнути повторення циститу?
Основна причина розвитку циститу – це бактеріальна інфекція. Тому після будь-яких ситуацій, коли підвищується ймовірність попадання бактерій в організм або знижуються захисні сили організму, доцільно прийняти Сальвірен. До таких ситуацій належать, наприклад, переохолодження, плавання в басейні, купання у відкритих водоймах, фізична близькість, запальні захворювання органів малого таза.
Синові, 2 роки, призначили по 2 мл 2 рази на день. Як і як довго можна зберігати розкриту ампулу?
Відкрита ампула Бетаргіна зберігає 100% ефективності протягом доби. Щоб залишкова кількість препарату не пропадало, Ви цілком можете використовувати препарат з профілактичною метою. Оскільки Бетаргін сприяє поліпшенню всіх функцій печінки: очищенню від токсинів, відновленню клітин печінки, прекрасно регулює жировий обмін і т.д. Бетаргін можна використовувати не тільки для лікування, але і для профілактики захворювань печінки і серцево-судинної системи.
Чим відрізняються краплі Мамалак від інших «засобів від кольок»?
У більшої половини дітей основною причиною кишкових кольок є дефіцит ферменту лактази, який сприяє засвоєнню материнського молока або молочної суміші. Це відбувається внаслідок незрілості ферментативних систем шлунково-кишкового тракту у дітей грудного віку. Мамалак містить фермент лактази рослинного походження і усуває основну причину виникнення кишкових кольок на відміну від безлічі інших «засобів від кольок», які є хімічними речовинами і діють тільки на бульбашки газів.
Чи можна приймати Cальвірен з антибіотиками?
Якщо в інструкції до антибіотика або іншому лікарського засобу відсутня вимога приймати його окремо від урсоловой кислоти, екстракту журавлини або вітаміну С, то Ви можете поєднувати прийом Сальвірена і лікарського засобу.
Що краще використовувати саше або ампули? Або особливої різниці немає?
Склад ампул і саше АБСОЛЮТНО однаковий, ефект можна порівняти. Просто саше – це більш сучасна лікарська форма, в деяких ситуаціях зручніше для пацієнта – не б’ється, можна взяти з собою в дорогу, у відрядження, нетравматична при використанні, можна транстпортіровать безпечно і т.д. Якщо немає з собою рідини, Бетаргін можна випити прямо з саше (стіки). В іншому різниці між двома лікарськими формами немає.
Навіщо приймати Сальвірен, якщо можна з’їсти ягоди журавлини або випити журавлинний морс?
Ягоди журавлини або журавлинний морс містять невелику і, що найважливіше, невідома кількість Проантоцианидина (проантоціанамі). У тому ж час встановлено, що для ефективного захисту стінок сечового міхура від бактерій в організм має надійти 36 мг Проантоцианидина журавлини. У Сальвірене використовується стандартизований по проантоціанідіни екстракт журавлини – це значить, що в кожній капсулі гарантовано міститься однакова кількість цієї речовини. Крім того, до складу Сальвірена входить екстракт шавлії, стандартизований по урсоловой кислоті – основному активної речовини, яке ефективно попереджає повторні випадки циститу.
Яка різниця між Мамалак в капсулах №30 та №90?
На ринку є Мамалак капсули в 2-х дозуваннях. Мамалак 30мг (3000Ед), Мамалак 7 мг (700Ед) Початкова доза ферменту (750 Од на 100 мл молока), тобто ¼ капсули Мамалак №30, 700 Од. Початкова доза ферменту (700 Од на 100 мл молока), тобто 1 капсула. Приймається препарат з народження (дозувальна таблиця в інструкції). Кількість залежить від об’єму споживаного молочного. Тому до 2-х років, як правило, вважають за краще дозу 7мг, після 2-х років дозу 30мг. З метою економії, можна взяти дозу 30мг і з народження, просто ділити капсулу на 4 частини.
Чим відрізняється Бетаргін від L-Бетаргіна?
L-Бетаргін, на відміну від всім відомого Бетаргіна, де в складі бетаїн і аргінін, додатково містить L-карнітін- вітаміноподібні речовини, яке бере участь в утилізації жирних кислот, перетворенні жиру в енергію, а відповідно покращує метаболічні процеси в печінці, серці та м’язах .
З якого віку можна приймати Флего?
Згідно з інструкцією Флего – дорослим (після 14 років). Висновок, видане МОЗ України по Флегия 31.07. 2017 інформує, що призначення до 14 років можливо за погодженням з лікарем.
Мануро – це антибактеріальний засіб?
Мануро – це не антибіотик, але за силою дії речовини, яке в нього входить (D-маноза) прирівнюється до антибіотика! D-маноза, на відміну від антибіотиків, не впливає на природну мікрофлору сечовивідних шляхів, а тільки на патогенну. Чи не метаболізується в організмі людини, абсолютно безпечна і не має побічних ефектів. У мікроорганізмів (E.coli) які викликають найчастіше запалення слизової сечовивідних шляхів (цистит) не розвивається стійкість до D-манози, її використання буде ефективно раз по раз. Після прийому попереджає дисбактеріоз і виникнення грибкових інфекцій (молочниці).