fbpx

АРТИЖЕЛЬ — КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПЕЧІНКИ З АРТИШОКІВ

gl-6
Біологічно активні добавки, фармацевтичні засоби виробляють із застосуванням не тільки передових інноваційних формул, але і перевірених часом рецептів, натуральних речовин. Наприклад, артишок — як і раніше кращий сечогінний, жовчогінний засіб широкого спектра дії і з мінімальним набором побічних ефектів. Його ціна буде залежати від конкретної формули, виробника, але в будь-якому випадку буде доступною.

Як це працює

Терапевтичний продукт екстракт артишоку має натуральний склад, виражені гепатопротекторні, жовчогінні, гіполіпідемічні і інші властивості. Особливо яскраво виражені діуретичні, дезінтоксикаційні характеристики. Засоби з артишоком містять його екстракт і допоміжні речовини. Формула відмінно справляється з виведенням солей важких металів, сечовини, спиртних напоїв. Курсовий прийом артишоку сприяє зниженню вмісту в крові холестерину. Це призводить до поліпшення метаболізму, перешкоджає розвитку хронічних захворювань.

Коріння, листя рослини заготовляють восени — в період максимальної біологічної активності. Чим швидше збір буде зроблений після зрізання, тим краще, оскільки так в ньому збережеться максимум вологи. Після завершення підготовчих робіт продукт направляється на просушування. Його розкладають в добре провітрюваних приміщеннях на кілька днів. У майбутньому із зелених частин отримують сік, який використовують для створення екстракту артишоку.

Кому буде корисний Артижель

Артижель — ефективний натуральний засіб, ефективне при широкому переліку патологій.

Основні показання до його застосування:
● гепатит (в тому числі затяжних форм);
● анорексія;
● ожиріння;
● холецистит;
● сечокам’яні патології;
● уратурія;
● дисфункція нирок;
● отруєння різної природи.

Застосовують артишок в терапії атеросклерозу, дискінезії жовчовивідної системи. Найефективнішою буде комплексна схема, але краще заздалегідь проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Побічні ефекти — є чи ні?

Будь-які порушення з часом будуть прогресувати, викликаючи незворотні зміни. Чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим краще. Для профілактики, підтримки організму можна приймати БАДи. Наприклад, Артижель виводить токсини, очищає кров, посилює відтік жовчі і покращує загальне самопочуття.

Особливості прийому

Норма засобу на добу залежить від характеру, форми патології, віку пацієнта, індивідуальних особливостей його організму. Таблетки приймають внутрішньо, запиваючи достатнім обсягом рідини. Повнолітнім пацієнтам засіб призначають двічі на день. Мінімальний курс прийому Артижеля — 1 місяць. При необхідності тривалість схеми можна збільшити або зробити паузу на 2 тижні і заново пройти місячний курс. Дозування, зазначені в інструкції, краще не перевищувати — ефективність БАДа від цього не підвищиться, а побічні ефекти з’явитися можуть.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку