fbpx

АРГІНІН І БЕТАЇН ЯК ДЖЕРЕЛА МОЛОДОСТІ

people-2568954_960_720
Бути молодим, бадьорим і повним сил просто, якщо уважно ставитися до здоров’я. Прийом деяких добавок дозволить забути про хронічні захворювання, поліпшити самопочуття. Бетаїн і аргінін — незамінні амінокислоти, які підтримують організм, покращують роботу його органів і систем. Застосовують препарати з ними для відновлення печінки — головного чистильника організму.

Що робить бетаїн

Бетаїн застосовується в терапії функціональних порушень, проблем травного тракту.

Він швидко покращує стан при:
● повільненому травленні, порушеному травленні в разі переїдання, зловживання багатою жирами, білками їжею, алкоголем;
● диспепсичних розладах — епігастрію, тяжкість в правому підребер’ї, печія, нудота, відрижка, метеоризм;
● сонливості, дискомфорті після їжі.

Засоби для печінки, серця з бетаїном виводять токсини, покращують процеси окислення жирів. Також дана речовина збільшує суху м’язову масу, може посилювати апетит. За рахунок зниження показників гомоцистеїну зменшуються ризики розвитку серцево-судинних захворювань.

Бетаїн ефективний в комплексній терапії жирових гепатозов, атероматоз, гіпертригліцеридемія. Бажана дієта. Протипоказань практично немає, переноситься речовина добре, побічні реакції розвиваються рідко. Єдине в чому потрібно переконатися — так це у відсутності непереносимості компонентів. При спільному прийомі з антибактеріальними засобами можливе зниження їх активності.

Як працює аргінін

Аргінін — амінокислота, що синтезується організмом з білкових з’єднань. Речовина є в продуктах харчування, можна вживати його у вигляді спеціальних добавок.

Природні джерела:
● цільна пшениця;
● насіння;
● молочні продукти;
● горіхи;
● птах;
● червоні сорти м’яса, риби.

Л-аргінін є попередником оксиду азоту — потужного вазодилятатором.

Елемент потрібен для нормальних клітинних функцій, активного формування м’язової маси, лікування підвищеного кров’яного тиску, проблем з ерекцією, застійної серцевої недостатності.

Аргінін беруть спортсмени, може добавка використовуватися в якості розріджує диуретика. Він виводить зайвий цукор, шкідливий холестерин з організму, підвищує інтенсивність кровотоку. Все це збільшує сприйнятливість кровоносних тел до проявів азоту. Без достатньої кількості амінокислоти неможливе нормальне формування м’язової тканини. У перші цикли анаболізму аргінін підвищує витривалість, енергоефективність організму (явище носить короткостроковий характер), що має важливе значення для ендоморфов. Також амінокислота впливає на процеси синтезу Т-лімфоцитів — клітин, що захищають організм від негативних факторів зовнішнього середовища, що зміцнюють імунітет. Але при ВІЛ-інфекції вживати аргінін не можна.

Бетаргін: збалансована формула

Бетаргін — джерело аргініну, бетаїну, дієтична добавка зі збалансованим складом для нормалізації роботи гепатобіліарної системи. Це ефективний засіб для печінки, судин, серця. Форма випуску — розчин в скляних контейнерах по 10 мл, стіки/саше для разового застосування.

Застосування Бетаргіну дозволить очистити кров, вивести токсини, нормалізувати обмін речовин. БАД допомагає в схудненні, підтримує здоров’я серця, печінки. За рахунок посиленого вироблення енергії ви будете тривалий час відчувати молодість і здоров’я. Також Бетаргін — ефективний засіб при отруєннях, воно прискорює відновлення, виводить токсини. Добавку дозволено застосовувати дорослим і дітям старше 3 років. Протипоказаннями до застосування є вагітність, лактація, індивідуальна чутливість до компонентів засобу. При сечокам’яної і жовчнокам’яної патологіях в гострій стадії дієтичну добавку не призначають.

У Вас нет накопительной скидки. Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы узнать Вашу текущую накопительную скидку